Zimní zahradySEESKY sezónní bioklimatická zimní zahrada

Hlavní charakteristiky

 • Hliníková konstrukce
 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Široce variabilní systém
 • Španělská výroba
 • Garance nejlepší ceny
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Nyní montáž zdarma
+ pro tento produkt platí garance nejlepší ceny

0 dní
0 hodin
0 minut
0 sekund

ZdarmaJako dárek získáte

 • Zahradní ohřívač v hodnotě 11 639 Kč ZDARMA
 

SpecifikaceTechnické informace

Bioklimatické sezónní zimní zahrady SEESKY umožňují inteligentní ochranu proti slunečnímu záření, deštěm a také přirozenou regulaci teploty. Lze ji doplnit o boční stěny, čímž vytvoříte plnohodnotnou zimní zahradu. Jedná se o jedinečný model, který vypadá velmi luxusně na každé zahradě. Lze ji umístit jako volně stojící nebo ukotvit na zeď domu.
 

 

Bioklimatické zimní zahrady SEESKY dodáváme oproti konkurenci v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL bez příplatku!

Díky bioklimatické pergole Seeky si budete moci vychutnat nový obytný prostor pro vaši zahradu nebo terasu. A pokud máte hotel nebo restauraci, instalace pergoly vám umožní snadno rozšířit komerční prostor a poskytnout lepší služby vašim zákazníkům.

Výhody bioklimatických zimních zahrad

SLUNEČNÍ OCHRANA

Orientaci hliníkových lamel můžete upravit pomocí dálkového ovládání nebo pomocí smartphonu a tabletu a naprogramovat pergolu. Tímto způsobem můžete dosáhnout úplné ochrany před slunečním zářením

VĚTRÁNÍ

Teplota může být regulována přirozeným způsobem díky motorizovaným lamelám (45 °, 90 ° a 135 °), které umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu v létě, a udržují teplo v zimním období.

OCHRANA PŘED DEŠTĚM

Speciálně navržené střešní hliníkové lamely zachycují vodu a pomocí potrubního systému odvádí shromážděnou ven z pergoly.

 

Konfigurace

Biopergoly SEESKY se snadno přizpůsobí vašim architektonickým požadavkům a lze je přizpůsobit požadavkům zákazníka a místa, kde bude pergola stát.

Tyto konfigurace lze rozdělit do 4 různých skupin:

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE

Využíváme architekturu našeho domu a již stávajících opěrných zdí.

SAMONOSNÁ KONSTRUKCE

Perfektní instalace do volného prostoru nebo tam, kde není možné kotvení do stěny domu.

PŘÍSTAVBOVÁ KONSTRUKCE

Jedná se o nejběžnější typ provedení, kdy se využívá z části kotvení do stěny domu a z části podpůrných sloupů

DUPLEX

Tato speciální konfigurace umožňuje spojení pergol bez středních sloupů, získání užitečnějšího prostoru, bez jakýchkoli prvků, které brání panoramatickému výhledu.

Pergoly vyrábíme na míru po předchozím zaměření naším technikem. Ceny bioklimatických pergol SEESKY jsou dle skutečného rozměru. Ceny rozměrů odstupňovaných po 50 cm najdete dle výběru velikosti na kartě produtku. Uvedená cena je za nejmenší rozměr 2m x 1,5m. Maximální rozměr bio pergol SEESKY je 6,45 m x 4 m. 

Perfektní instalace do zahrady a užijte si celý rok. Vytváří povrch, na kterém můžete provádět jakýkoli druh činnosti chráněné před sluncem a nepříznivým počasím. U našeho modulárního systému může mít tento povrch různé velikosti.

Výhody bioklimatické zimní zahrady SEESKY

 • Elegantní a jedinečný design
 • Otočné lamely poskytují ochranu před sluncem, deštěm a sněhem, zajišťují potřebnou ventilaci a ochlazování

CERTIFIKOVANÝ VÝROBEK

Odolnost byla jednou z nejdůležitějších hodnot pro vývojový tým pergoly Seesky. Z tohoto důvodu jsme pracovali na zcela novém designu, který nabízí odolnost proti větru, dešti nebo sněhu.
 

 
Uvedená cena je za základní velikost 300 x 250 cm. Ostatní rozměry dle individuální kalkulace.

VýhodyProč tento produkt u nás?

 • Vše na míru - tak, aby přesně seděla k vašemu domu
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvním místě
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý
 • Kvalitní zpracování - moderní materiály a technologie
 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Upřesnění specifikace

Výběr vaši vysněné zimní zahrady je zcela jednoduchý. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu, rozměry a popsat vaše přání. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Přijďte k nám do ukázkového centra, kde máte vše po ruce

V Říčanech u Prahy a v Brně jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

2. Cenová nabídka

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvolených rozměrů, použitých materiálů, doplňků, barevného odstínu a celkového provedení.

Cena je variabilní složkou a závisí na vašich možnostech

U zimní zahrady jde cenu přizpůsobit vašemu rozpočtu. V první fázi lze například namontovat pergolu a tu za nějaký čas doplnit o boční stěny, čímž získáte plnohodnotnou zimní zahradu. Našim klientům vycházíme vstříc a snažíme se vždy najít to nejvhodnější řešení.

 

3. Zaměření

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštíví a provede finální zaměření budoucí stavby. Jedná se o poslední krok před výrobou zimní zahrady. Vše musí přesně zapadnout na své místo.

Na základě finálního měření vám vytvoříme variantu zcela na míru

Finální zaměření odhalí nesrovnalost jak v podloží, tak i v místech, kde bude zimní zahrada přikotvena k domu. Důležitá je spolupráce zákazníka s naším odborníkem. Je nutné vědět, kam bude svedena voda, jaká je tloušťka izolační vrstvy na domě, rozvody ve zdi a další parametry, které by mohly způsobit problém při instalaci. 

4. Výroba

Od finálního zaměření putují dokumenty do naší výroby, ve které celý proces trvá několik dnů. Záleží především na rozměrech a složitosti finální stavby. Příprava hliníkových profilů a zastřešení probíhá zcela na zakázku.

Hliníková výroba umožňuje vytvořit varianta na míru

Díky naší výrobě jsme schopni vytvořit řešení přizpůsobené požadavkům zákazníka. Při výběru rozměrů, barevného odstínu a dalších parametrů rozhoduje vzhled celého místa. Zimní zahrada by měla dokonale zapadnout k domu i okolní přírodě.

5. Finální realizace

Montáž zimní zahrady je snadná a trvá pouze pár dní. Nejprve je vybudována konstrukce,která je následně doplněna o boční stěny. Jednotlivá křídla jsou zasazena do chytréhomechanismu a následná manipulace je s nimi velmi jednoduchá.

Celý proces probíhá za dozoru zkušených odborníků

Finální realizace je pro nás velmi důležitým krokem. Zimní zahrada představujekomplikovanou stavbu, která musí být dokonale provedena, aby neovlivnila klima v interiérudomu. Celý proces tak probíhá pod rukama zkušených odborníků.

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montáže po celé čr a slovensku

  V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy v čr

  Vytvořili jsme pro vás největší ukázková centra svého druhu v ČR. Naleznete nás v Praze a Brně.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v ČR

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.