Zimní zahradySEESKY sezónní bioklimatická zimní zahrada model 2022

SEESKY sezónní bioklimatická zimní zahrada model 2022

Hlavní charakteristiky

 • Hliníková konstrukce
 • Vlastní výroba
 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Široce variabilní systém
 • Garance nejlepší ceny
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Montáž zdarma platí na vybrané produkty naší výroby
Všechny akce platí u vybraných produktů a platí za speciálních podmínek.

 

SpecifikaceTechnické informace

Model 2022 bioklimatické zimní zahrady SEESKY je elegantní a svébytná stavba, která vytvoří novou místnost v domácnosti. Její jedinečnost tkví v zastřešení z otočných lamel. Ty zajistí přijemné klima za každého počasí. Jedná se o inteligentní ochranu proti slunečnímu záření, deštěm a také přirozenou regulaci teploty. Zimní zahradu je možné přikotvit ke zdi, či ji zanechat volně stojící. 

Bioklimatická zimní zahrada SEESKY se hodí k rodinným domům i komerčním objektům. Pokud máte restauraci či kavárnu, získáte zajímabý prvek, na který nezapomene žádný návštěvník. Jsme schopni vytvořit variantu zcela na míru. Rozměr i barevné provedení závisí na vašich preferencích. Základem stavby je bioklimatická pergola, kterou následně doplníme o boční zasklení bez rámu. Využíváme bezpečnostní variantu. Ta vyniká svojí odolností. Pokud dojde k její rozbití, nehrozí k poranění okolních osob. 

Rozměr

Základní rozměr 300 x 250 cm (odpovídá cena v nabídce). Ostatní velikosti dle individuální kalkulace.

Barva

Barevný odstín je možné zvolit ze vzorníku RAL. Bez příplatku!

Výhody stínícího systému otočných lamel

SLUNEČNÍ OCHRANA

Orientaci hliníkových lamel můžete upravit pomocí dálkového ovládání, mobilního telefonu či tabletu. Vše dá zautomatizovat. Tímto způsobem můžete dosáhnout úplné ochrany před slunečním zářením

VĚTRÁNÍ

Teplota může být regulována přirozeným způsobem díky motorizovaným lamelám (45 °, 90 ° a 135 °), které umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu v létě, a udržují teplo v zimním období.

OCHRANA PŘED DEŠTĚM

Speciálně navržené střešní hliníkové lamely zachycují vodu a pomocí potrubního systému odvádí shromážděnou ven z pergoly.

 

Konfigurace

Bioklimatické zimní zahrady SEESKY se snadno přizpůsobí vašim architektonickým požadavkům. Tyto konfigurace lze rozdělit do 4 různých skupin:

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE

Využíváme architekturu našeho domu a již stávajících opěrných zdí.

SAMONOSNÁ KONSTRUKCE

Perfektní instalace do volného prostoru nebo tam, kde není možné kotvení do stěny domu.

PŘÍSTAVBOVÁ KONSTRUKCE

Jedná se o nejběžnější typ provedení, kdy se využívá z části kotvení do stěny domu a z části podpůrných sloupů

DUPLEX

Tato speciální konfigurace umožňuje spojení zimních zahrad bez středních sloupů, získání užitečnějšího prostoru, bez jakýchkoli prvků, které brání panoramatickému výhledu.

Zimní zahrady vyrábíme na míru po předchozím zaměření naším technikem. Ceny jsou dle skutečného rozměru. Odstupňované po 50 cm je naleznete dle výběru velikosti na kartě produtku. Uvedená cena za nejmenší je rozměr 2 x 1,5 m. Maximální rozměr konstrukce je 6,45 m x 4 m. 

Výhody bioklimatické zimní zahrady SEESKY

 • Elegantní a jedinečný design

 • Otočné lamely poskytují ochranu před sluncem, deštěm a sněhem, zajišťují potřebnou ventilaci a ochlazování

CERTIFIKOVANÝ VÝROBEK

Odolnost byla jednou z nejdůležitějších hodnot pro vývojový tým zimní zahrady Seesky. Z tohoto důvodu jsme pracovali na zcela novém designu, který nabízí odolnost proti větru, dešti nebo sněhu.
 

 

VýhodyProč tento produkt u nás?

 • Vše na míru - tak, aby přesně seděla k vašemu domu
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvním místě
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý
 • Kvalitní zpracování - moderní materiály a technologie
 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Upřesnění specifikace

Výběr vaši vysněné zimní zahrady je zcela jednoduchý. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu, rozměry a popsat vaše přání. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Přijďte k nám do ukázkového centra, kde máte vše po ruce

V Říčanech u Prahy jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

2. Cenová nabídka

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvolených rozměrů, použitých materiálů, doplňků, barevného odstínu a celkového provedení.

Cena je variabilní složkou a závisí na vašich možnostech

U zimní zahrady jde cenu přizpůsobit vašemu rozpočtu. V první fázi lze například namontovat pergolu a tu za nějaký čas doplnit o boční stěny, čímž získáte plnohodnotnou zimní zahradu. Našim klientům vycházíme vstříc a snažíme se vždy najít to nejvhodnější řešení.

 

3. Zaměření

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštíví a provede finální zaměření budoucí stavby. Jedná se o poslední krok před výrobou zimní zahrady. Vše musí přesně zapadnout na své místo.

Na základě finálního měření vám vytvoříme variantu zcela na míru

Finální zaměření odhalí nesrovnalost jak v podloží, tak i v místech, kde bude zimní zahrada přikotvena k domu. Důležitá je spolupráce zákazníka s naším odborníkem. Je nutné vědět, kam bude svedena voda, jaká je tloušťka izolační vrstvy na domě, rozvody ve zdi a další parametry, které by mohly způsobit problém při instalaci. 

4. Výroba

Od finálního zaměření putují dokumenty do naší výroby, ve které celý proces trvá několik dnů. Záleží především na rozměrech a složitosti finální stavby. Příprava hliníkových profilů a zastřešení probíhá zcela na zakázku.

Hliníková výroba umožňuje vytvořit varianta na míru

Díky naší výrobě jsme schopni vytvořit řešení přizpůsobené požadavkům zákazníka. Při výběru rozměrů, barevného odstínu a dalších parametrů rozhoduje vzhled celého místa. Zimní zahrada by měla dokonale zapadnout k domu i okolní přírodě.

5. Finální realizace

Montáž zimní zahrady je snadná a trvá pouze pár dní. Nejprve je vybudována konstrukce,která je následně doplněna o boční stěny. Jednotlivá křídla jsou zasazena do chytréhomechanismu a následná manipulace je s nimi velmi jednoduchá.

Celý proces probíhá za dozoru zkušených odborníků

Finální realizace je pro nás velmi důležitým krokem. Zimní zahrada představujekomplikovanou stavbu, která musí být dokonale provedena, aby neovlivnila klima v interiérudomu. Celý proces tak probíhá pod rukama zkušených odborníků.

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.