Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY

Bioklimatická pergola SEESKY

Výrobce:Hobbytec
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Bioklimatické pergoly SEESKY umožňují inteligentní ochranu proti slunečnímu záření, deštěm a také přirozenou regulaci teploty. Lze ji doplnit o boční stěny, čímž vytvoříte plnohodnotnou zimní zahradu. Jedná se o jedinečný model, který vypadá velmi luxusně na každé zahradě. Lze ji umístit jako volně stojící nebo ukotvit na zeď domu.
 


Bioklimatické pergoly SEESKY dováváme oproti konkurenci v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL bez příplatku!

Díky bioklimatické pergole Seeky si budete moci vychutnat nový obytný prostor pro vaši zahradu nebo terasu. A pokud máte hotel nebo restauraci, instalace pergoly vám umožní snadno rozšířit komerční prostor a poskytnout lepší služby vašim zákazníkům.


Výhody Bioklimatických pergol

SLUNEČNÍ OCHRANA
Orientaci hliníkových lamel můžete upravit pomocí dálkového ovládání nebo pomocí smartphonu a tabletu a naprogramovat pergolu. Tímto způsobem můžete dosáhnout úplné ochrany před slunečním zářením

VĚTRÁNÍ
Teplota může být regulována přirozeným způsobem díky motorizovaným lamelám (45 °, 90 ° a 135 °), které umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu v létě, a udržují teplo v zimním období.

OCHRANA PŘED DEŠTĚM
Speciálně navržené střešní hliníkové lamely zachycují vodu a pomocí potrubního systému odvádí shromážděnou ven z pergoly.
 

Konfigurace

Biopergoly SEESKY se snadno přizpůsobí vašim architektonickým požadavkům a lze je přizpůsobit požadavkům zákazníka a místa, kde bude pergola stát. Tyto konfigurace lze rozdělit do 4 různých skupin:

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE
Využíváme architekturu našeho domu a již stávajích opěrných zdí.

SAMONOSNÁ KONSTRUKCE
Perfektní instalace do volného prostoru nebo tam, kde není možné kotvení do stěny domu.

PŘÍSTAVBOVÁ KONSTRUKCE
Jedná se o nejběžnější typ provedení, kdy se využívá z části kotvení do stěny domu a z části podpůrných sloupů

DUPLEX
Tato speciální konfigurace umožňuje spojení pergol bez středních sloupů, získání užitečnějšího prostoru, bez jakýchkoli prvků, které brání panoramatickému výhledu.


Pergoly vyrábíme na míru po předchozím zaměření naším technikem. Ceny bioklimatických pergol SEESKY jsou dle skutečného rozměru. Ceny rozměrů odstupňovaných po 50cm najdete dle výběru velikosti na kartě produtku. Uvedená cena je za nejmenší rozměr 2m x 1,5m. Maximální rozměr bio pergol SEESKY je 6,45m x 4m. 

 
 
Perfektní instalace do zahrady a užijte si celý rok. Vytváří povrch, na kterém můžete provádět jakýkoli druh činnosti chráněné před sluncem a nepříznivým počasím. U našeho modulárního systému může mít tento povrch různé velikosti
 

Výhody bioklimatické pergoly SEESKY

 • Elegantní a jedinečný design
 • Otočné lamely poskytují ochranu před sluncem, deštěm a sněhem, zajišťují potřebnou ventilaci a ochlazování

CERTIFIKOVANÝ VÝROBEK

Odolnost byla jednou z nejdůležitějších hodnot pro vývojový tým pergoly Seesky. Z tohoto důvodu jsme pracovali na zcela novém designu, který nabízí odolnost proti větru, dešti nebo sněhu.
 


 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
 • Bioklimatická pergola SEESKY
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

HAWAII 40 CUBOHAWAII 40 CUBO
232 875 Kč 146 711 Kč
PERGOLA PJRPERGOLA PJR
58 827 Kč 46 474 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

O společnosti Hobbytec

Stanovili jsme si skromný cíl. Poskytnout klientům plnou škálu všech dostupných produktů pro dům a zahradu. Za více než 5 let působení se nám podařilo vytvořit ucelenou nabídku, která zahrnuje zahradní stavby a vybavení napříč celým segmentem. I přes expanzi na zahraniční trhy si stále udržujeme status ryze české a rodinné společnosti.

Dnes vytváříme obrat více než 500 milionů ročně a kromě tuzemského trhu působíme také na území celého Slovenska. Náš úspěch jsme postavili na vlastní výrobě hliníkových zimních zahrad a hliníkových pergol.

Kontakt se zákazníkem je pro nás důležitý. Proto jsme se rozhodli vybudovat největší ukázková centra svého druhu v České republice, a to konkrétně v Říčanech u Prahy a Brně. Společně s našimi odborníky zde vždy naleznete to nejvhodnější řešení. Zároveň získáváte možnost si všechny produkty prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet si jejich funkčnost.
Navštivte také náš e-shop, kde naleznete vše potřebné pro váš dům a zahradu.

1000+ realizací ročně specializujeme se na zakázkovou výrobu
3000+ m2 výrobních prostor. Máme vše pod jednou střechou
50+ zaměstnanců týmový duch je pro nás základ

Aktuality

Montáž zdarma na všechny produkty vlastní výroby

14.2.2020

Ušetřete až 20 % z pořizovací ceny produktu vytvořeného zcela na míru. Připravili jsme pro vás speciální akci. Montáž zdarma se vztahuje na zimní zahrady, přístřešky pro auto a moderní pergoly značky Hobbytec. Zajistíme vám kompletní servis od prvotních plánů až po finální realizaci. Přijďte si vybrat.

Novinka - španělská bioklimatická pergola za skvělou cenu

3.2.2020

Jde to i chytře. Připravili jsme pro vás novinku v podobě bioklimatické pergoly nazvané SEESKY. Španělská výroba a kvalitní zpracování každého detailu vytváří z této stavby nezapomenutelný prvek vaší zahrady. Postavte nový obytný prostor pro celou rodinu.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.