Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²

Rodinný dům HELENE 122 m²

Výrobce:Hobbytec Home
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Hobbytec Home exklusivně nabízí k prodeji patrový rodinný dům HELENE 6+1 s užitnou plochou 122m2 nabízející velký prostor pro váš odpočinek i bydlení. Uvedená cena je za provedení mini.  Přesný rozsah dodávky je uveden níže. Vnitřní dispozice jakož i umístění oken a dalšího je možné upravit podle požadavku zákazníka. S naším projektantem lze projednat řadu změn, od umístění plastových oken, dveří a až po další detaily. Máte-li v plánu se v domě skutečně zabydlet, je pro vás varianta na klíč tou pravou volbou. Jedná se o provedení, které kromě základního zahrnuje také elektrické a vodní rozvody, úpravy podlahy a obklady podle vašich přání. Samozřejmostí je sanitární vybavení jako je toaleta, umyvadlo a sprchový kout.
 

 
Uvedená cena domu je v mini provedení včetně montáže domu. Přesný rozsah dodávky pro montované a mobilní domy jsou ke stažení v PDF ZDE. Přesnou cenovou kalkulaci Vám vypracujeme na vyžádání. Pro více informací nás kontaktujte. Kompletní nabídku montovaných domů najdete ZDE.

Rodinné domy Hobbytec Home stavíme podle požadavků zákazníků a to jak podle typových projektů s běžnými úpravami typu: posunutí příček, změna umístnění oken, dveří, jakož i změny dispozice jednotlivých místností.

Na přání jsme schopni zajistit výstavbu individuálních projektů, který si zákazník dodá sám. Kromě toho zajišťujeme výstavbu téměř všech domů z nabídky největší projektové kanceláře spol. G-servis, jejímž jsme partnerem. Zajišťujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč. Detailní informace o projektech, možnosti jejich úprav, ceny projektů a další důležité informace naleznete ZDE. Více o technologie SIP naleznete na odkazu ZDE.


Základní parametry domu

dispozice6+1
zastavěná plocha73,6 m²
obestavěný prostor417,7 m³
celková užitková plocha122 m²
užitková plocha přízemí61 m²
užitková plocha podkroví61 m2
  
  

Detailní montážní dokumentace ke stažení zdarma ZDE
 
Stěny jsou z modulů SIP, kombinového materiálu OSB desky dvě, které jsou vyplněné izolační vrstvou z expandovaného polystyrenu. Terasa je propojená s hlavním pokojem a vstup do domu kromě hlavní dveře je možná právě přes terasu. Dům má 6 oddělených místností hlavní obývací místnost je centrem stavby, oddělené od prostorů určených pro koupelnu a wc a menší pokoj - ideální jako ložnice, např. Stavbu, konkrétně umístění oken a stěn jde po dohodě s projektantem uzpůsobit vaším požadavkům.
 

Na požádání jsme schopni zajistit realizaci jednotlivých projektů, které zákazník dodá sám. Poskytujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč.  Prostor pro stavbu vašeho domu rádi připravíme, zajistíme zemní práce včetně přípojek. Případně provedeme i dokončovací stavební činnosti i potřebné úpravy terénu, případně i pokládku zámkové dlažby.
 
Montované a mobilní domy Hobbytec Home stavíme podle požadavků zákazníků a to jak podle typových projektů s běžnými úpravami typu: posunutí příček, změna umístnění oken, dveří, jakož i změny dispozice jednotlivých místností. Na přání jsme schopni zajistit výstavbu individuálních projektů, který si zákazník dodá sám. Kromě toho zajišťujeme výstavbu téměř všech domů z nabídky největší projektové kanceláře spol. G-servis, jejimž jsme partnerem. Zajišťujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč. 
Detailní informace o projektech, možnosti jejich úprav, ceny projektů a další důležité informace naleznete ZDE
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.czVíce informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
 • Rodinný dům HELENE 122 m²
Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

FASTHOME 107 m²FASTHOME 107 m²
1 737 958 Kč 1 106 220 Kč
BUNGALOW 88 m²BUNGALOW 88 m²
1 429 349 Kč 909 788 Kč
AXOR 94 m²AXOR 94 m²
1 526 804 Kč 971 819 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ukázková centra Hobbytecu na Google Maps

16.10.2019

Projděte se po našem showroomu v pohodlí vašeho domova. Nechali jsme pro vás nahrát každý kout našeho ukázkového centra v Praze a Brně. Více než 22 000 m² nyní interaktivně. Prohlédněte si naši nabídku pergol, zimní zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího.

10 % sleva na e-shopové zboží s Nákupy OnaDnes

2.10.2019

Obohaťte svůj oblíbený prostor o vybavení značky Hobbytec. Široká nabídka zahrnuje zahradní domky a nábytek, grily, hliníkové altány a další. Využijte exkluzivní slevy 10 % na zmíněné produkty. Akce vznikla ve spolupráci s populárním časopisem Ona Dnes a vztahuje se na nákup v našem internetovém obchodě. Kupón platí od 14.10. do 30.11.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.