NovinkyVybrané mobilní domy se slevou až 35 %

Spustili jsme výprodej našich mobilních domů. Sleva až 35 % se vztahuje na modely Corinne, Florence a Marcelle, a to hned v několika variantách. Pořiďte si bydlení šetrné k přírodě, které odpovídá nejnovějším trendům.

Spustili jsme výprodej výstavních domů z našich ukázkových center. Sleva až 35 % se vztahuje na modely Corinne, Florence a Marcelle, a to hned v několika variantách. Pořiďte si bydlení šetrné k přírodě, které odpovídá nejnovějším trendům.

Mobilita, ekologičnost a nízké pořizovací náklady.
Dřevostavba značky Hobbytec s sebou nese výhody, které vás nadchnou. Stále populárnější styl bydlení je elegantní ve svém designu a dokonale potěší příznivce bohaté zahrady. Zapadne do ní dokonale. 

Podívejte se na nabídku rodinných domů značky Hobbytec

 

Neváhejte ani minutu

Našim cílem je ještě více zprostředkovat tento typ moderního bydlení široké veřejnosti. Již dlouhou dobu se tak můžete setkat s vybranými modely domů v jednom z našich ukázkových center v Praze nebo Brně. A chystáme pro vás daleko více. 

Od dnešního dne si zároveň můžete pořídit jeden z vystavených domů za speciální cenu, a to až s 35% slevou. Jedná se o zcela nové kusy. Přijďte si je prohlédnout přímo na místo a poradit se s naším odborníkem o finální podobě. Zařídíme vám vše doslova na klíč. 

Výprodej mobilních domů 

Mobilní dům Corinne

Mobilní dům Marcelle

Mobilní dům Florence