NovinkyVlastníme ochrannou značku Hobbytec po celé Evropě

V minulých dnes se nám podařilo registrovat ochrannou značku Hobbytec u úřadu průmyslového vlastnictví evropského patentového úřadu. Tento krok úzce souvisí s rozšířením našich služeb na trhy mimo Českou republiku. Konkrétně se jedná o Slovensko, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Chorvatsko a Slovinsko.

Vystupování pod značkou Hobbytec nyní pouze s našim souhlasem. Cílem bylo především sjednotit komunikaci směrem ke všem klientům. Tímto všichni z nich získávají jistotu, že s nákupem produktu označeného Hobbytec, obdrží tu nejkvalitnější variantu na trhu.

Vlastní výroba hliníkových staveb

V oblasti zpracování hliníkových staveb jsme špičkou na tuzemském trhu. Od zimních zahrad přes přístřešky pro auto až po pergoly. Při vlastní výrobě se soustředíme na využití moderních technologií, a především přáním našich zákazníků. Těm jsme schopni vytvořit variantu zcela na míru. Vlastní výroba je v popředí zájmu.

"V minulosti docházelo k nejastnostem okolo názvu Hobbytec. V České republice i v zahraničí byl využíván jinými firmami pro prezentaci jejich výrobků. Jelikož jsme v minulých letech posílili vlastní výrobu hliníkových zahradních staveb, bylo nutné značku ochránit a zaregistrovat u patentového úřadu. To se nám povedlo zrealizovat rovnou pro celou Evropskou unii," vysvětluje jednatel společnosti Hobbytec, Miroslav Zelený. 

Získali jsme ochrannou známku po celé Evropské unii

Dokumenty, které souvisí s udělením ochranné známky