NovinkyUkázková centra jsou stále otevřena

Vážení zákazníci, po nových vládních opatřeních zůstávají naše ukázková centra stále otevřeny pro veřejnost. Otevírací doba je zachována. Abychom však respektovali vydaná nařízení a maximálně ochránili zdraví návštěvníku i našich zaměstnanců, doporučujeme si schůzku s našim zástupcem domluvit telefonicky již před návštěvou.

Showroomy v Říčanech u Prahy a Brně nespadají do balíku opatření, které byly v minulých dnech vyhlášeny vládou. K současné situace přistupujeme s maximálním respektem, a proto doporučujeme využít naši infolinku pro získání podrobnějších informací o návštěvě. Pokud si chcete naši nabídku prohlédnout společně s našim zástupcem, je dobré si domluvit čas schůzky předem. 

Infolinka společnosti Hobbytec 840 810 810

Provozní doba ukázkových center zůstává stále stejná. V Říčanech u Prahy bude otevřeno ve všední dny od 10:00 - 18:00 hodin. V tuto dobu je možné si domluvit setkání s našim zástupcem, který vám jednotlivé produkty představí. O víkendu je showroom přístupný bez obchodníků (10:00 - 16:30 hod). Prodejní centrum v Brně vám je k dispozici od pondělí do pátku v rozmezí 10:00 - 16:30 hod. 

V obou showroomech jsme již provedli nutná opatření. K dispozici jsou dezifenkční prostředky a naši pracovníci byli zcela informováni o jednotlivých pravidlech, jako je dodržování doporučené vzdálenosti a obsluha v rukavicích.

Navštivte nás

Desítky pergol, zimních zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího. Showroom v Říčanech je ojedinělý především svojí velikostí, jedná se totiž o vůbec ten největší svého druhu v České republice. Na jednom místě naleznete nejen klasické zahradní stavby, ale dostanete i možnost si prohlédnout několik druhů montovaných domu.