NovinkySpustili jsme nový web Hobbytec reality

Hobbytec reality nabízí kompletní servis při prodeji a pronájmu rezidenčních bytů, mobilních a rodinných domů. Cílem je zákazníkům poskytnout kvalitní a příjemný domov, do kterého se budou rádi vracet. Kompletní nabídku všech nemovitostí můžete nyní naleznout na novém webu.

Společnost Hobbytec působí v segmentu nemovitostí již dlouhou dobu. Svým klientům nabízí širokou nabídku mobilních domů v různých velikostech a provedení.

„Hobbytec reality (www.hobbytec-reality.cz) je logickým vyústěním naší snahy zajistit zákazníkům kvalitní a spokojené bydlení. Již několik let přinášíme na český trh mobilní a dřevěné domy. Nyní naše aktivity rozšiřujeme o další nemovitosti, a to především v atraktivních lokalitách Prahy a Středočeského kraje. V nabídce jsou rodinné domy, rezidenční byty i zmíněné mobilní domy,“ popisuje jednatel společnosti Hobbytec, Miroslav Zelený.

Cílem je spokojený klient

Hlavní aktivitou stále zůstává vlastní výroba hliníkových zahradních staveb, mezi nimi zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto. Mobilní domy a nabídka dalších realit přináší komplexní možnosti pro klienta, jak si vytvořit vlastní bydlení.

Hobbytec Reality je realitní kanceláří rodinného typu. Hlavní pozornost se soustředí na osobní přístup, slušnost a důvěryhodnost. Všechny nabízené nemovitosti jsou v majetku Hobbytec Reality.