NovinkySpustili jsme Nadační fond Hobbytec

Již téměř 10 let se snažíme zlepšovat kvalitu bydlení našich klientů. Nyní jsme se rozhodli pomáhat na místech, kde je nejvíce potřeba. Založili jsme Nadační fond Hobbytec. Z každé objednané zahradní stavby věnujeme 1 % z celkové ceny veřejně prospěšným projektům v Čechách a na Slovensku.

„V posledních letech se v České republice zvedla obrovská vlna solidarity. Ani my nestojíme stranou a již dlouhodobě se snažíme pomáhat těm, které nečekané události zasáhly nejvíce. Nadační fond nám umožní rozložit pomoc mezi různé skupiny. Chystáme se podpořit děti v nouzi, týrané ženy, seniory, zvířata a mnoho dalších charitativních iniciativ,“ vysvětluje Miroslav Zelený, jednatel společnosti.

Pomoc také Ukrajině

Nadační fond bude reagovat na aktuální společenské problémy. Jedna z prvních pomocí okamžitě putovala na válkou sužovanou Ukrajinu. Konkrétně jsme několik desítek tisíc korun poslali na účet spolku Desiderata. Ten je v úzkém kontaktu s vybranými organizacemi na Ukrajině.

„Budeme vybírat projekty, které se věnují konkrétním problémům. Věříme, že můžeme zlepšit život mnoha lidem a pomoci týraným zvířatům. To vše s pomocí našich zákazníků. Z každé objednávky věnujeme 1 % z celkové ceny do fondu,“ doplňuje Miroslav Zelený.

Vše důležité o fondu na webových stránkách: https://nadacni-fond-hobbytec.cz/