NovinkySpeciální akce: montáž zcela zdarma a vrácení DPH

Našim cílem je podpořit českou ekonomiku, a proto jsme pro následující týdny připravili speciální akci. Na všechny produkty zakázkové výroby můžete využít montáž zcela zdarma. Navíc vám vrátíme DPH. Akce platí pro celou Českou republiku

Ušetřete až 20 % z pořizovací ceny produktu zakázkové výroby. Hliníkové zimní zahrady, pergoly, přístřešky pro auta a spoustu dalšího. Vyberte si na stránkách váš oblíbený produkt a využijte montáže zcela zdarma. Nemějte starosti s realizací. Vše vám zařídíme doslova na klíč. Od prvotních plánů až po finální stavbu na vaší zahradě. 

Vrátíme vám DPH 

Pro vybrané produkty máte možnost za určitých podmínek získat DPH zpět. Akce platí pro celou Českou republiku. 

Zakázková výroba

Akce na montáž zdarma platí na všechny produkty, u kterých provádíme zakázkovou výrobu. Stačí si vybrat z bohaté nabídky zimních zahrad, přístřešků pro auto, pergol a mnoha dalšího. Naše výrobky vynikají svým zpracováním za využití nejmodernějších technologií. Pozornost je upřena na stavby z hliníkového materiálu, který je trendem dnešní doby a svojí elegancí zapadne do jakéhokoliv prostředí. 

Rádi bychom vás informovali, že s ohledem na aktuální dění, dodržujeme všechna hygienická a bezpečnostní opatření. Provoz naší výroby a ukázkových center není omezen!

Využijte naší speciální akce na montáž zcela zdarma a ušetřete až 20 % z ceny