Informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Předsezónní slevy právě startují

Až 65% zľavy na altány, pergoly, přístřešky na auto, zahradní vybavení a další sortiment na Hobbytec. Využijte příležitost ušetřit.

S předsezónní slevou nyní pořídíte například: garáže, pergoly, přístřešky pro auta, altány...Náš tip: Hliníkový altán Acrux 430x295 cm

Hliníkový altán s moderním designem, konstrukcí v elegantní šedé barvě a povrchovou úpravou pro zajištění co nejdelší životnosti a atraktivního vzhledu i po letech. Střešní krytinou tvoří kouřový polykarbonát s UV ochranou, prakticky nerozbitný. Po obvodu střechy vede okap, který perfektně zapadá do celkového vzhledu, takže jej nenarušuje, naopak dodává na zajímavosti. Snadná montáž svépomocí.

Cena: 30 999 Kč (sleva z 54 133 Kč)Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis novinek

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX