Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Plachtové garáže opět skladem!

Zatímco ještě před pár lety byly garáže nedílnou součástí domu, dnes se často budují zvlášť, případně se volí mobilní varianty v podobě přístřešků. Právě variabilita se stává žádanou vlastností. Vždyť například mladá rodina neustále mění svůj vozopark podle požadavků dětí či přání obou rodičů. Plachtová garáž ShelterLogic v tomto směru naprosto předčí zděnou variantu.

Na skladě a se slevou 47 %

Obavy z nedostatečné ochrany automobilu jsou dnes již minulostí. Díky využití moderních materiálů a technologií se plachtové garáže stávají zcela odolné proti vnějším vlivům jako déšť či sníh. Povrch je vytvořen z voděodolného tkaného polyetylenu. Montovaná konstrukce z nerezové trubkové oceli umožňuje garáž kdykoliv smotat či naopak kdykoliv rozložit a přesunout. Objekt je tedy zcela mobilní za každého případu.  

Vyberte si svoji plachtovou garáž, dokud je k dostání na skladě. Sleva 47 % vytváří naprosto cenově dostupnou variantu. Její funkčnost vám může těšit po dlouhou dobu. Pokud ji totiž nehodláte využít k parkování automobilu, snadno naleznete jiné řešení. Díky perfektní mobilitě je možné celou stavbu vzít a přemístit do jiné části pozemku, kde najde uplatnění k uskladnění dřeva či jako letní posezení. 

Prohlédnout více z kategorie Plachtových garáží

Zpět na výpis novinek
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku