NovinkyNové produkty v nabídce Hobbytec

Podívejte se na nové produkty v naší nabídce. Připravili jsme pro vás široký výběr zimních zahrad v různých provedení, od těch celoročních až po sezónní. Dále jsme zařadili dva nové typy hliníkových pergol, které svým jednoduchým designem obohatí každý prostor.

Představujeme novinky pro rok 2019.

1) Studené zimní zahrady

Svět moderního designu pro vaší terasu se představuje v tzv. studené zimní zahradě. Celoskleněné posuvné stěny přináší ochranu před nepřízní počasí, na druhé straně poskytují dostatek světla a výhled do okolí. To vše je doplněno kvalitní konstrukcí z hliníku, který vyniká dlouhou životností a nenáročností. 

Hliníková studená zimní zahrada Cubo zaujme plochou střechou a pečlivým zpracováním každého detailu. Stavba může být volně stojící nebo použita jako přístavba k domu. Zamilujte se!
 

Díky svým vlastnostem přináší stěna VG17 dostatečný komfost na vaší terasu a promění ji v další obytný prostor. Vy si tak můžete užít pohodlí od prvních jarních dnů až po romantické babí léto. Inspirujte se!
 

2) Celoroční zimní zahrady

Celoroční zahrada vytváří nový prostor v domě. Ten se dá přitom využít zcela různě, jako jídelna, místo k odpočinku či prostor pro nadšeného botanika. Kvalitní povrchová úprava hliníkové konstrukce zaručí dlouhou životnost bez známky viditelného poškození. Tepelná izolace zajistí možnost využít zahradu po celý rok. 

Zimní zahrada Supertherm nadchne maximálním komfortem snadné obsluhy, a to díky důmyslnému skládacímu systému. Jednotlivé panely zaberou minimální plochu a dle vašich přání se mohou otevírat jednostranně, doprostřed, oboustranně či se skládat dovnitř nebo ven. Přesvědčte se! 
 

Zimní zahrada Thermoslide se perfektně hodí pro uzavření obytných prostorů a dostatečně naplní požadavky na kvalitní bydlení. Velkoformátová posuvná křídla zajistí jedinečný výhled do okolí. Podívejte se! 
 

Otočné panely zimní zahrady Monoslide lze v otevřeném stavu posunout přes rohy v úhlu až 90° a kompaktně tak zaparkovat na stranu. Lze tak jedním pohybem získat maximální přístup do přírody. Projděte se!

3) Sezónní zimní zahrady

Sezónní zimní zahrady prodlouží vaše romantické večery při západu slunce. Budete si je moci užívat od prvních jarních dní až takřka do pozdního podzimu. 

Se sezónní zimní zahradou Freeslide - Fantasy vytvoříte dokonalé místo pro společné chvíle s rodinou a přáteli. Celoskleněný posuvný skládací systém za roh umožní snadný přístup do přírody. Kochejte se!

Zimní zahrada Fiesta promění vaší terasu v relaxační zónu plnou světla a svobody. Široký systém zasklení obsahuje stěny, okna i dveře. Odpočiňte si! 

4) Hliníkové pergoly

V oblasti hliníkových pergol jsme se rozhodli vkročit do světa jednoduchého designu, který plní dokonale svojí funkci a navíc vás uchvátí svým vzhledem. Vysoce kvalitní hliníková konstrukce byla zredukována jen na to nejdůležitější, a přesto bylo myšleno na vše. Vytvořilili jsme čistou kvalitu v jednom kuse. 

Pergola Hawaii 40 Pure vyniká špičkovou technologií při výrobě a prostými profilovými pohledy, které se mohou přímo integrovat k domu. Tímto se zvýší jeho architektonická hodnota. Obohaťte ho!
 

Pergola Hawaii 40 Cube je velice variabilní a její rozměry se dají měnit na základě velikosti střechy. Celou stavbu lze kombinovat s celoskleněnými, posuvnými, skládacími a stahovacími stěnami. Zkuste to!