NovinkyNaše ukázková centra se od čtvrtka znovu otevírají

Na základě jednání vlády se od čtvrtka 9.4. mohou otevřít provozovny hobbymarketů. Do této kategorie spadají i naše ukázková centra v Říčanech u Prahy a Brně. Při návštěvě budou platit přísnější hygienická opatření, které budou zajištěny ze strany našich pracovníků.

Provozní doba ukázkových center se navrátí do původního režimu. V Říčanech u Prahy bude otevřeno ve všední dny od 10:00 - 18:00 hodin. V tuto dobu zde budou k dispozici naši odborníci, kteří vás osobně provedou po naší nabídce. O víkendu je showroom přístupný bez obchodníků (10:00 - 16:30 hod). Prodejní centrum v Brně vám je k dispozici od pondělí do pátku v rozmezí 10:00 - 16:30 hod. 

V obou showroomech jsme již provedli nutná opatření. K dispozici jsou dezifenkční prostředky a naši pracovníci byli zcela informováni o jednotlivých pravidlech, jako je dodržování doporučené vzdálenosti a obsluha v rukavicích.

Navštivte nás

Desítky pergol, zimních zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího. Naše ukázková centra v Praze a Brně jsme vybudovali přímo pro vás. Se zkušenými odborníky zde můžete probrat vaše požadavky při pořízení některého z našich produktů. Showroom v Říčanech je ojedinělý především svojí velikostí, jedná se totiž o vůbec ten největší svého druhu v České republice. Na jednom místě naleznete nejen klasické zahradní stavby, ale dostanete i možnost si prohlédnout několik druhů montovaných domu.

Projďete si showroom v Říčanech u Prahy na Google Maps