NovinkyNaše kroky v boji proti onemocnění COVID-19

Vážení zákazníci, infekční onemocnění COVID-19 se šíří intenzivně po celém světě a Česká republika je nyní jednou z nejohroženějších zemí. Dopady této skutečnosti pociťujeme každý z nás. Děláme maximum pro to, abychom zajistili dostupnost zboží a včasnou realizaci zakázek. Zároveň pečlivě dodržujeme nařízení všech úřadů. Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků stojí na prvním místě.

Po vypuknutí pandemie koronaviru jsme učinili tyto krok:

  • Striktně dodržujeme pokyny vládních a zdravotních úřadů, které se vztahují k povinné i dobrovolné izolaci

  • V případě potřeby nařizujeme karanténu

  • Jsme v neustálém kontaktu s našimi zaměstnanci, kteří přišli do kontaktu s nakaženou osobou

  • Zaměstnanci byli informováni o prevenci Covidu-19 a poskytli jsme jim náležité vybavení

  • Udělali jsme potřebné kroky k ochraně spotřebitele během návštěvy našich ukázkových center

Spolehlivost dodávek a spokojenost zákazníků je naší prioritou. Jednáme ve jménu rodinné firmy a na dobrém jménu nám velmi záleží. Po úspěšném vytvoření dostatečných rezerv si vás dovolujeme informovat, že se nám daří překonávat veškeré komplikace v zásobování, výrobě, logistice i na montážích.

S ohledem na různá opatření a nařízenou karanténu se však může situace ze dne na den změnit. V současné době prochází onemocněním a karanténou značná část našich dodavatelů materiálu pro výrobu zakázkových produktů z různých koutů světa. Z tohoto důvodu může docházet k posunutí termínu či ke zpoždění celé realizace. O všech důležitých prodleních vás budeme pravidelně informovat.

Pevně věříme, že situaci zvládneme, přejeme všem pevné zdraví a klidné dny.

Tým Hobbytec