NovinkyV listopadu montáž zdarma na produkty vlastní výroby

Oblíbené zimní zahrady a multifunkční hliníkové pergoly. Pro tyto produkty zcela naší výroby jsme připravili speciální akci. Až do konce roku si je můžete pořídit s montáží zcela zdarma. Nechte starosti na nás a my vám dodáme stavbu přímo na klíč.

Oblíbené zimní zahrady a multifunkční hliníkové pergoly. Pro tyto produkty naší výroby jsme připravili speciální akci. Až do konce roku si je můžete pořídit s montáží zcela zdarma. Nechte starosti na nás a my vám dodáme stavbu přímo na klíč.


Montáž ZDARMA na pergoly a zimní zahrady značky Hobbytec

 
Prodlužte si sezónu venku zimní zahradou. Její hliníková konstrukce ochrání před deštěm, sněhem a chladnějším počasím. Společné chvíle s rodinou nebo s vašimi oblíbenými koníčky si můžete užít až do pozdních podzimních dnů.

Vyberte si ze široké nabídky zimní zahrad. Jedná se o produkt naší výroby a zakázková výroba není problém. Kontaktujte nás a vyberte si řešení přesně na míru ve svém rozměru, designu i celkovém provedení.

Zimní zahrada série Zania vytvoří sezónní místo pro posezení
 

Hliníková pergola

Ve svém pojetí má hliníková pergola velmi blízko zimní zahradě. Kvalitní konstrukce chrání před nepříznivými vlivy a dlouhá životnost udrží její lesk po několik desetiletí. Otevřené boční stěny dávají příležitost ještě více se přiblížit okolní přírodě.

Její využití je navíc zcela bez hranic. Může sloužit jako místo zahradního posezení, prostor pro dětské hrátky nebo dokonce i chránit automobil před nepříznivými vlivy. Naše pergoly jsme doplnili o moderní zastřešení z polykarbonátu, které ještě více zvýší funkčnost celé stavby. V dostání také ve verzi s nerozbitným sklem.

Hliníková pergola série Pollard vyniká odolnou konstrukcí a nenáročnou údržbou

Vyberte si ze široké nabídky zimních zahrad