NovinkyMontáž zdarma na všechny produkty naší nabídky

Ušetřete až 20 % z pořizovací ceny produktu. Připravili jsme pro vás speciální akci. Montáž zdarma se vztahuje na zimní zahrady, přístřešky pro auto, moderní pergoly, garáže a spoustu dalšího. Zajistíme vám kompletní servis od prvotních plánů až po finální realizaci. Přijďte si vybrat.

Zakázková výroba je trendem současnosti. Každá zahradní stavba je svým originálem a musí splňovat hned řadu požadavků. Odolnost, kvalitní zpracování, elegance a dlouhá výdrž jsou standardem. Variabilita při budování konstrukce vytvoří nekonečně možností, jak si stavbu přizpůsobit svým požadavkům. Rozměry, doplňky i celkové provedení lze přizpůsobit zcela na míru. 
 

Montáž v ceně 

Stavby pro vás dodáváme doslova na klíč. Stačí navštívit jedno z našich ukázkových center v Říčanech u Prahy a Brně. Společně s našimi odborníky vytvoříte tu nejlepší variantu, která svým vzhledem doplní vaše obydlí. Následná realizaci je již pro vás bez starostí. Montáž provádíme my a nyní ji máte v ceně.  

Zakázková výroba

Akce na montáž zdarma platí na všechny produkty, u kterých provádíme zakázkovou výrobu. Stačí si vybrat z bohaté nabídky zimních zahrad, přístřešků pro auto, pergol a mnoha dalšího. Naše výrobky vynikají svým zpracováním za využití nejmodernějších technologií. Pozornost je upřena na stavby z hliníkového materiálu, který je trendem dnešní doby a svojí elegancí zapadne do jakéhokoliv prostředí. 

Rádi bychom vás informovali, že s ohledem na aktuální dění, dodržujeme všechna hygienická a bezpečnostní opatření. Provoz naší výroby a ukázkových center není omezen!

Využijte naší speciální akce na montáž zcela zdarma a ušetřete až 20 % z ceny