NovinkyMontáž rodinného domu zcela zdarma

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma.

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů za samotnou realizaci? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma. Nabídka platí také pro komerční prostory.
 

 
Letní měsíce se blíží a s tím i nejideálnější doba pro zahájení stavby nového domova. A kdy jindy začít plánovat než právě teď? Vyšli jsme vstříc přáním našich zákazníků a přicházíme s nabídkou montáže zcela zdarma. Při realizaci mobilního či rodinného domu, nebo stavby pro komerční účely, můžete nyní ušetřit až statisíce.Nabídka platí pro prvních 20 zákazníků. Není čas ztrácet čas. Naplánujte si svoji budoucnost již nyní a kontaktujte nás. Se vším vám rádi pomůžeme a společně vždy najdeme to nejlepší řešení.

Vyberte si z naší nabídky nejoblíbenějších rodinných a mobilních domů na www.hobbytec-home.cz