NovinkyLetní slevy 35 - 50 % na přístřešky pro auto

Toužíte si ozdobit prostor před domem elegantní stavbou a zároveň vytvořit dokonale funkční místo pro vaše auto? Přístřešek na auto nabízí široké využití a zaujme hlavně svým jednoduchým designem a snadnou montáží. Využijte naší letní slevy až 50 % na nejoblíbenější modely.

Hliníkové přístřešky japonského stylu jsou cenově dostupným řešením, které zcela splní svůj účel. Ve většině případech disponujete více než jedním automobilem a vaše garážové možnosti jsou značně omezené. Tato stavba nabízí alternativu v podobě pohodlného venkovního stání, které však poskytne dostatečnou bezpečnost vozidlu. Vyberte si jeden z našich nejoblíbenějších modelů a pořiďte si ho se slevou až 50 %

Dlouhá životnost a dokonalé vlastnosti

Na naše přístřešky poskytujeme záruku až 10 let, jejich skutečná životnost je však delší. Kvalitní materiály použité na konstrukci odolají náročnému počasí i mechanickému poškození. Funkční vlastnosti hliníku jsou v tomto případě doplněné střešní krytinou v podobě plného lexanu. Ten má vynikajicí izolační vlastnosti a ze 100 % odolá škodlivému UV záření. 

Hliníkový přístřešek na auto Sankyo PJF v několik rozměrech v letní akci se slevou až 50 %
 

Až 50 % při nákupu a levný provoz

Výhodou hliníkových přístřešků pro auto je jejich nenáročnost a snadná údržba. Finanční prostředky se dají výrazně ušetřit také při montáži samotné. Ta je svojí povahou zcela jednoduché a zvládne ji každý i svépomocí. Není tak třeba plýtvat penězi na pomoc od profesionálů, každý kutil amatér si snadno poradí.