NovinkyHliníkový přístřešek a pergola v novém provedení

Jednoduchost je mottem současnosti a rovné linie trendem zahradní architektury. Proto jsme do nabídky zařadili hliníkový přístřešek pro auto a pergolu s rovným zastřešením. Tato novinky splní vaše požadavky na kvalitu, odolnost a snadnou údržbu.

Hliníkový přístřešek pro auto série SKC může chránit jedno i více vozidel. Na výběr je z několika rozměrů a dvou typů zastřešení. Obě varianty zajistí nadstandardní ochranu celého prostoru. Odolnost je posílena konstrukcí z eloxovaného hliníku. Pro svoji povahu najde přístřešek uplatnění i jako zahradní pergola

Zastřešení připravené na vše

Rozměr, barevný odstín a počet sloupků závisí na preferencích nového majitele. Přístřešek SKC vyniká především svým kvalitním zastřešením. Základní zatížení 90 kg/m² je možné zvýšit až na 300 kg/m². Stavba odolá silnému dešti a zvládne větší sněhovou pokrývku. Na výběr máte z ocelového (trapézového) plechu a hliníkových panelů. 

Svépomocí i na klíč 

Stejně jako u ostatních našich produktů, vám přinášíme realizaci zcela na klíč, kdy operujeme po celé České republice. K přístřešku dodáváme LED osvětlení a jsme schopni zajistit i další doplňky. Doporučujeme konstrukci doplnit o boční stěny a celý prostor uzavřít. Pokud se rozhodnete o montáž svépomocí, produkt vám doručíme až na místo. Výkresy nejpopulárnějších rozměrů naleznete na stránce samotného produktu.