NovinkyHliníkové pergoly v pořadu Polopatě

Přinášíme vám širokou nabídku hliníkových i dřevěných pergol. Lze zvolit také variantu se zděnými a kamennými sloupy. Výběr závisí zcela na vás a vašich preferencích. Stavba musí ladit k domu a svému okolí. Co vše je potřeba k realizaci?

Kovové materiály jsou velmi žádané a moderní. Hliníková konstrukce splňuje vysoké nároky na vzhled, snadnou údržbu a variabilitu. Navíc vyniká svojí lehkostí, což ocení každý při montáži. Zastřešení je možné bezpečnostním sklem či polykarbonátem. 

Řešení zcela na míru 

Naše zakázková výroba umožňuje vyrobit pergolu zcela na míru. Následnou montáž zajišťujeme také my, případně lze zvolit variantu v podobě stavebnice. Jeji realizaci zvládný opravdu každý. Mezi opěrné sloupy je možné dodatečně umístit prosklené stěny. Jejich posuvné provedení zajišťuje snadnou manipulaci. A zimní zahrada je na světě. 

Více informací o jednotlivých druzích pergol naleznete ve videu. Poradíme vám i se stavební přípravou. Je nutné stavební povolení či nikoliv? Navštivte naše ukázkové centrum v Říčanech u Prahy a Brně.