NovinkyGarantujeme nejlepší cenu na trhu a vrátíme vám DPH

Rozhodli jsme se, že fyzickým osobám budeme vracet DPH při nákupu produktů naší zakázkové výroby. Zároveň stále platí podzimní akce na zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto, kdy vám garantujeme nejlepší cenu na trhu a zajistíme montáž zcela zdarma.

Přípravy na sezónu 2021 jsou v plném proudu a my jsme se rozhodli vám maximálně pomoci. Při objednávce jakéhokoliv produktu z naší nabídky vám vrátíme DPH. Akce se vztahuje na zahradní stavby, mobilní domy a mobilní garáže. Platí pouze pro nákup ze strany fyzických osob. 

Bezkonkurenční cena na trhu

Do konce roku můžete využít garanci nejlepší ceny na hliníkové zahradní stavby naší výroby. Jedná se o sezónní zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto. Pro tyto produkty zároveň platí montáž zdarma. Kombinace všech tří akci vám zajistí bezkonkurenční cenu na trhu. Zároveň zavádíme montáž zdarma na výrobky značky Sankyo. 

Vybrané mobilní domy s montáží zcela zdarma 

Zařadili jsme do nabídky tři nové typy mobilních domů, a to v různých velikostech. Na ně a na další vybrané modely se vztahuje akce montáž zdarma. Ušetřete až 20 % ceny. Pořiďte si celoroční bydlení za přijatelnou cenu.