NovinkyChcete pergolu? Toto jsou 3 nejžádanější modely

Uvažujete nad pořízením hliníkové pergoly, ale nevíte jakou vybrat? Připravili jsme pro vás stručný přehled 3 nejžádanějších modelů na Hobbytec.cz

Uvažujete nad pořízením hliníkové pergoly, ale nevíte jakou vybrat? Připravili jsme pro vás stručný přehled 3 nejžádanějších modelů na Hobbytec.cz
 

Moderní hliníková pergola KC

 

Samonosná hliníková pergola v designovém provedení. Střešní krytinou z plného lexanu, nejmodernějšího zastřešovacího materiálu pro pergoly současnosti. Krytina připomíná sklo, ale je několika násobně odolnější. A stejně jako celá pergola také bezúdržbová. 
 
Pergolu dodáváme ve více než 25 rozměrech a  4 barevných provedeních nosné konstrukce z eloxovaného hliníku. Navíc s prodlouženou zárukou na 10 let.
 

Tuto designovou pergolu pořídíte již od 33 104 Kč,
nyní jako dárek s Hrablem na sníh v hodnotě 8 785 Kč ZDARMA
a slevou 993 Kč na váš příští nákup.
 


Levná hliníková pergola

 

U zákazníků jde dlouhodobě o nejoblíbenější model. Jedním z důvodů je moderní design a stavebnicová konstrukce s polykarbonátovou krytinou, takže zvládnete celou pergolu  smontovat svépomocí už za jediné odpoledne. A je k dostání hned ve 3 rozměrech a šedém nebo bílém provedení.
 
Hlavním důvodem je ale výhodná cena - aktuálně pouze 28 418 Kč,
nyní jako dárek se stojanem na dřevo ZDARMA
a při koupi navíc získáte slevu 853 Kč na příští nákup.
 


Levná hliníková pergola Tuscany

 

 Nejlevnější hliníková pergola v celém sortimentu. Jednoduše pojatý model s konstrukcí v bílé barvě, dostupný ve 3 standardních rozměrech. S využitím prodlužovacího prvku pak můžete propojit více těchto pergol do sestavy a docílit tak délky 6,9 až 12m.
 
Nejmenší rozměr pergoly  - 300x300 cm - pořídíte za 16 990 Kč,
spolu s ní získáte slevu 510 Kč na váš příští nákup.


Podívejte se také na ostatní hliníkové pergoly.