Novinky29.9. se Hobbytec představí v pořadu Polopatě na České televizi

V neděli V 8:50 si nalaďte Českou televizi. Hobbytec se opět představí v populárním hobby magazínu Polopatě. Nyní přijdou na řadu přístřešky na auto. Představíme vám naše produkty, vysvětlíme funkčnost hliníkového provedení a poradíme, jak na stavební povolení.

Hobbytec se již tuto neděli 29.9. opět představí v pořadu Polopatě. Nezapomeňte si tak v 8:50 naladit Českou televizi a tento populární hobby magazín určený pro všechny domácí kutily. Představíme vám výhody přístřešku pro auto a konkrétně jeho hliníkovou variantu, která si postupně získává stabilní místo na české zahradě. Oproti garážím a jiným řešením vyniká svojí cenou, designem a především nekonečnou variabilitou. Přijďte se inspirovat!

Přístřešek pro auto v hliníkovém provedení

Přístřešek pro auto je pro svojí praktičnost stále vyhledávanějším řešením. Jeho realizace samotná je snadná a zcela variabilní. Základní rozměr 3 x 5 x 2,8 m se dá rozšířit na základě vašich preferencí, tedy v závislosti, kolik a jaké typy aut hodláte pod ním parkovat. Nápadům se meze nekladou a stavbu lze využít i jako krytí pro posezení s přáteli a rodinou, případně pro uskladnění zahradního nábytku a vybavení. 
 
 
 
Naše široká nabídka přístřešků nabízí různá provedení a jsme schopni zajistit i produkt zcela na míru. Realizace se pak odvíjí zcela dle vašich požadavků. Montáž je snadná a je schopný ji zvládnout i průměrně zručný domácí kutil. V opačném případě nechte starosti na nás a my připravíme stavbu zcela na klíč.