Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Mobilní dům CORINNE 25 m2 + rozšíření 15 m2
 • Mobilní dům CORINNE 25 m2 + rozšíření 15 m2

Mobilní dům CORINNE 25 m2 + rozšíření 15 m2

Výrobce:Hobbytec Mobile
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Nové stylové provedení oblíbeného mobilního domu CORINNE + rozšíření.  Dům je v současné době v provedení mini tj. hrubá stavba bez oken jak je vidět na fotografií. Na přání můžeme za příplatek dům dokončit do finálního provedení na přání zákazníka. Dům je možné také rozšířit o další místnosti. 
Nová řada luxusních mobilních domů vyráběných v nejvyšší standartě s moderním designem a dřevěným exteriérem, který podle požadavku klienta sladíme na míru. Úplně nový koncept ekologického moderního bydlení navržený, vyprojektovaný a vyrobený přímo naší společností Hobbytec.
Více o problematice stavebního povolení se dozvíte zde . Nejpopulárnější velikosti mobilních domů jsou ve velikostech: 4x8m, 4x10m a 4x12m. 

Hlavní přednosti:
 • Maximální rozměry jsou limitovány velikostí stavby, kterou je možné převézt po silnici.
 • Jednoznačně největší výhodou mobilních staveb je rychlá možnost jejich přemístění, instalace.
 • Díky tomu, že stavby je možné v budoucnu přemístit je možné se v určitých případech vyhnout nutnosti vyřizování stavebního povolení.
 • Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace.
 • Dodáváme jak hrubou stavbu v provedení mini až po kompletní dodávku v provedení na klíč. 
 • Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti.
 • Konstrukce je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný.
 • Jednotlivé moduly je možné spojovat do celků.
 
Upozornění:
 • Maximální rozměry jednoho mobilního modulu jsou délka 12m a šíře 4m. Maximální rozměry jsou limitovány velikostí stavby, kterou je možné převézt po silnici. Jednotlivé moduly je možné spojovat do celků. Díky tomu je možné bez problémů vytvořit domy s plochou přes 150m2. Mobilní stavby a domy jsou určeny pro širokou škálu použití – trvalé bydlení, rekreační objekty, výrobní a kancelářské prostory, sportovní a skladovací haly atd. Jednoznačně největší výhodou mobilních staveb je rychlá možnost jejich přemístění, instalace.
 •   Uvedená cena platí pro velikost 4x8m v provedení mini s pultovou střechou. Ceny ostatních velikosti jsou dle plochy za m2. Ceny a rozsah dodávky jsou uvedeny níže.
 
 
Další přednosti:
Vyrábíme výhradně mobilní domy pro celoroční využití. Vnitřní dispozici místností, včetně počtu a umístění oken a dveří můžeme upravit na přání zákazníka. Dům je možné dodat v provedení s plochou (pultovou) nebo sedlovou střechou. V tomto případě je dodávka střechy z důvodu velikosti resp. průjezdnostnosti po silnici až po osazení domů na místo určení. 
Domy jsou členěné tak, aby se v ní pohodlně mohli bydlet jak mladé rodiny, tak i senioři. Stavba mobilního domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. Navíc lze dům snadno převézt na místo, kde ho zrovna potřebujete na přívěsném voze.
Konstrukce mobilních domů Hobbytec Mobile je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný. Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti. Mobilní domy jsou určeny svou konstrukcí k celoroční použití. Přesto je možné využití i sezónní. Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Mobilní dům CORINNE 25 m2 + rozšíření 15 m2
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

MARCELLE 49m2MARCELLE 49m2
795 887 Kč 506 587 Kč
FLORENCE 37m2NejprodávanějšíFLORENCE 37m2
691 122 Kč 439 903 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hobbytec na veletrhu Země živitelka 2019

19.8.2019

Od 22. do 27. srpna proběhne na Výstavišti v Českých Budějovicích největší agrosalon svého typu u nás a my budeme jeho součástí. Na 46. ročníku Země živitelky vám mimo jiné představíme elegantní zimní zahradu Zania, výhody mobilního domu Corinne nebo moderní přístřešek na auto PJR. Přijďte se podrobně seznámit s naší nabídkou.

Přehled aktuálně nabízených pozic

15.8.2019

Staňte se součástí naší rodinné atmosféry a připojte se k příjemnému kolektivu ryze české společnosti. Čeká na vás zajímavé platové ohodnocení, a k tomu flexibilní a zajímavá práce v příjemné dojezdové vzdálenosti od hlavního města. Pojďte se podívat na aktuální přehled volných pozic.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.