Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 495 Kč  na další nákup

Markýza série Florida různé rozměry

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Výsuvná markýza série Florida je určena pro balkóny, terasy či restaurační zařízení. Je dostupná svou příznivou cenou každému zákazníkovi. Markýza je konstruována pro zastínění větších ploch až do šíře 12m.Konstrukce výsuvné markýzy je vyrobena z hliníkové slitiny s kvalitní povrchovou úpravou. Markýza je ovládána manuálně klikou či motorově na spínač či dálkové ovládání.

Uvedená cena je za rozměr 250cm x 150cm.

Ceny ostatních velikostí jsou níže. Pro přesnou cenu nás kontaktujte.

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz


max. rozměry výsuvné markýzy Elite 300: šíře – 12m ; max. výsuv – 3m
max. rozměry venkovní markýzy Elite 400: šíře – 12m ; max. výsuv – 4m
úhel sklonu: 5°- 75°


Výroba markýz – výsuvné markýzy vyrábíme na míru dle požadavku zákazníka ve velikosti, jakou potřebujete a  z látky, kterou si vyberete. Jsme připraveni splnit Vaše přání.

Buďte připraveni na krásné letní dny. Udělejte si radost a objednejte si kvalitní markýzu na Vaši terasu nebo na balkón. Docílíte tak příjemného stínu na celé terase a pohody pro příjemné chvíle při snídani na terase, nebo odpoledním odpočinku a setkání s přáteli. Nyní můžete snídat, obědvat i večeřet venku. Zahradní markýzy dodají Vašemu domu prázdninový vzhled a budete se cítit jako na Azurovém prostředí. Nyní můžete mít Marseille či Saint-Tropez doma!

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
100 %
1zákazník hodnotil
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
11. 1. 2017

Markýza je super věc, tahle mi padla do oka a udělala jsem dobře, že jsem ji u vás zakoupila, jsem naprosto spokojená děkuji

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Zobrazit všechny aktuality