Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Rodinný dům NATHALIE 66 m²

Rodinný dům NATHALIE 66 m²

Výrobce:Hobbytec Home
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Rodinný dům Hobbytec Home série NATHALIE 66 m2na první pohled osloví červenohnědou barvou dřevěného obkladu a střechou s klenutým stropem s přírodními dřevěnými trámy. Při vstupu do domu vás uvítá terasa po celé délce stavbě, kterou můžete kromě posezení využít také pro rychlé schování hraček či kol před deštěm.
 
Dům NATHALIE má 3 pokoje a koupelnu s toaletou. Největší pokoj je řešený tak, aby se dal využívat jako obývací pokoj s kuchyní. Ten je propojený s oběma pokoji, které mohou sloužit jako ložnice či jako pracovny. Do koupelny lze vstoupit taktéž skrze obývací pokoj.


 
   
  Konstrukce domů Hobbytec Home je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný. Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti.

   

  Na požádání jsme schopni zajistit realizaci jednotlivých projektů, které zákazník dodá sám. Poskytujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč.  
   
  Prostor pro stavbu vašeho domu rádi připravíme, zajistíme zemní práce včetně přípojek. Případně provedeme i dokončovací stavební činnosti i potřebné úpravy terénu, případně i pokládku zámkové dlažby.
   
  Projektová dokumentace v malém provedení pro účely získání předběžného prohlášení stavebního úřadu ZDARMA stažení ve formátu PDF
   


   

  Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

  Napsat dotaz na prodejce
  Celkové hodnocení
  100 %
  1 zákazník hodnotil
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  Napsat uživatelské hodnocení
  Ohodnoťte produkt:
  Vložit nový komentář

  Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

  Alternativní zboží

  NATHALIE 59 m²NATHALIE 59 m²
  958 313 Kč 609 972 Kč
  NATHALIE 42 m²NATHALIE 42 m²
  751 189 Kč 503 217 Kč
  NATHALIE 33 m²NATHALIE 33 m²
  685 406 Kč 461 346 Kč
  Chci zpracovat nabídku
  Popis požadavku

  Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

  Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

  Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
  100% pokrytí
  ČR a SR
  Regionální
  zastoupení
  5x ocenění spolehlivá
  firma roku

  Aktuality

  Hobbytec na veletrhu For Arch 2019

  10.9.2019

  Největší stavební veletrh na našem území se uskuteční od 17. – 21.9. v prostorách veletržního areálu PVA EXPO v pražských Letnaňech. Hobbytec se stane součástí celé akce. Na našem stánku na vás čeká ukázka produktů, které si budete moci naživo prohlédnout a vyzkoušet. Představíme například hliníkovou zimní zahradu Zania nebo neotřelý mobilní dům Corinne.

  Letní slevy 35 - 50 % na přístřešky pro auto

  2.9.2019

  Toužíte si ozdobit prostor před domem elegantní stavbou a zároveň vytvořit dokonale funkční místo pro vaše auto? Přístřešek na auto nabízí široké využití a zaujme hlavně svým jednoduchým designem a snadnou montáží. Využijte naší letní slevy až 50 % na nejoblíbenější modely.

  Zobrazit všechny aktuality
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.