ReferenceDřevěné domy Hobbytec Wood recenze

16.8.2017
Pro firmu Hobbytec s.r.o. Jsem se rozhodl ve chvíli, kdy mi známý ukázal garáž a dřevěný zahradní domek, které u nich pořídil. Pořídil jsem si dřevěný mobilní dům Olivier, ve kterém chceme trávit čas od jara do podzimu a také dřevěnou garáž Sarin o rozměrech 4x6 m. Z mobilního domu jsem skutečně nadšený. Je vyroben z kvalitní severské borovice, celý dům je nádherně provoněný dřevem a cítime se v něm velmi dobře. Objednali jsme si montáž pracovníky společnosti, což nám ušetřilo čas i starosti. Skvělou podporou byl p. Kašpar na kterého jsme se mohli kdykoliv obrátit s dotazy i požadavky. Tímto moc díky za skvělou spolupráci.

Libor Hrnčíř (Kamenice-Nová Hospoda)


10.5.2017

Již delší dobu jsem hledala dům, který by se mi líbil, splnil mé požadavky a nebyl moc drahý. Své služby nabízí na trhu mnoho firem, ale ne každá nabídka byla pro mne vhodná. Známá se mi zmínila o firmě Hobbytec, kde si zakoupila dřevěný domek a pergolu. Prošla jsem si jejich nabídku na hobbytec.cz a okamžitě mě zaujal dům Louis. Nádherný dřevěný dům je dostatečně prostorný a odpovídá mým představám. Vzhledem k tomu, že jde o celoročně obyvatelnou variantu, neváhala jsem. Po celou dobu realizace mi byl přidělen pracovník p. Leoš Kašpar, kterému patří me velké díky za vstřícnost a ochotu. Montovaný dům Louis s obytnou plochou 66m2 se mi zalíbil okamžitě. V domě jsou čtyři místnosti, nechybí WC a koupelna. Abychom mohli dům obývat po celý rok, byl doplněn o foukanou minerální izolaci, díky tomu z domu neuniká teplo, navíc je energeticky úsporný. P. Kašpar i celý tým montážníků byli neskutečně vstřícní, uměli odpovědět na všechny mé dotazy. Montáž domu proběhla přesně ve stanoveném termínu. Hobbytec.cz doporučuji všem, kdo uvažují o novém bydlení.

Miroslava Bendlová, Kly, okr. Mělník


3.6.2017
Rozhodli jsme se se ženou, že si na zahradu pořídíme dřevěný zahradní domek. Po procházení mnoha hobby prodejen a internetových obchodů se mi zalíbil zahradní domek Michel, který je vyroben ze severské borovice. Už samotný použitý materiál zaručuje kvalitu a dlouhou životnost domku. Dalším důvodem pro jeho pořízení byla skvělá cena. Předtím, než mi byl zahradní domek přivezen, bylo potřeba připravit plochu pro umístění zahradního domku, rozhodl jsem se pro desku z betonu. Vybral jsem si vlastní montáž, která nebyla nijak náročná, v podstatě se domek složí jako stavebnice. Jako dárek jsem obdržel asfaltový šindel na střechu zdarma. Paní Dohnalová, která mě měla při nákupu na starosti, mi po vytvoření objednávky ihned volala a domluvili jsme si termín dodání, který byl do puntíku dodržen. Moc děkuji za perfektní spolupráci.


Petr Škrášek, Uherské Hradiště – Jarošov