Menu

Výstavní hliníkový přístřešek na 2 auta KWC

Rozměr: 540 x 590 cm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:SankyoAlumi
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let
Počet stání:Dvě vozidla
Šířka:2,7 m
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO
Výstavní přístřešek nejluxusnější designové řady přísřešků série KWC. Přístřešek na dvě auta má rozměry 5,4x5,9m. Je v šedé barvě v kombinaci s hnědým designovými lištami. Přístřešek je umístěn v Tehovci u Říčan. 

Výstavní sleva 50%, jediný kus. 

 

Přístřešek je samonosný a nepotřebuje kotvení do stavby lze tak použít i jako pergola k domu. Cena neobsahuje demontáž/montáž přístřešku, kterou je možné zajistit svépomocí. V případě dodání na klíč je cena demontáže/montáže 35 tis.. 
 

 


Konstrukce hlinikových přítstřešků je z eloxovaného hliníku. Střešní krytina v podobě plného lexanu, který vypadá jako sklo. Střešní krytina má vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření). Přístřešky jsou jako jediné v ČR certifikovány TÜV. Nejedná se o čínské kopie, ale o japonský originál se zárukou 10 let. Nákres přístřešku včetně umístění nosných sloupků ke stažení ZDE
 

Rez, plísně ani mechy nemají žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled je zaručen. Polykarbonátové zastřešení je navíc vybavené efektivním UV filtrem s téměř 100% UVA a 75% UVB ochranou. Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Takže nejen, že ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně, také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice či orkánu. 

Technický nákres přístřešku ke stažení níže. 


 
Více informací na www.hotove-pristresky.cz / alu-pristresky.cz / modernipristresky.cz
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

VýprodejNejprodávanějšíDárek ZDARMAAMANDA
56 521 Kč 27 809 Kč
NejprodávanějšíCP FLAT
96 730 Kč 83 188 Kč
NejprodávanějšíPJF
117 653 Kč 76 474 Kč
NejprodávanějšíDárek ZDARMAVITORIA
70 416 Kč 44 006 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Bioklimatické pergoly s otočnými lamelami.

18.2.2018

Připravte se na léto a využijte zimních slev.

Zobrazit všechny aktuality