PergolyBioklimatická pergola Hobbytec Climatic

Bioklimatická pergola Climatic

Hlavní charakteristiky

 • Hliníková konstrukce
 • Moderní design
 • Široce variabilní systém
 • Kvalitní materiály
 • Sezónní stavba
 • Elektrické ovládání
 • Široké barevné spektrum
 • Garance nejlepší ceny
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Montáž zdarma u vybraných produktů, slevy až 50 % a garance nej ceny
Akce platí pouze u vybraných produktů vlastní výroby + Sankyo a platí za speciálních podmínek.

 

SpecifikaceTechnické informace

Dovedli jsme bioklimatické pergoly k dokonalosti. Série Hobbytec CLIMATIC splňuje nejnáročnější technologické normy. Pevný rám konstrukce přichází se zvýšenou odolností jednotlivých vrstev, které zvládnou velké zatížení sněhem a silný tlak větru. Vytvořte si nezapomenutelnou zahradní stavbu velkorysých rozměrů. Elegantní design doprovází ladné provedení všech částí. Všechny šroubové spoje jsou ukryty uvnitř nosný sloupků. Pergola působí maximálně kompaktním dojmem.

Zastřešení z otočných lamel využívá nejmodernější technologie ke svému provozu. Pergola je vybavena chytrým ovládacím panelem. Sklon lamel, či nastavení jejich automatizace, lze řídit pomocí mobilního telefonu a tabletu. Bioklimatický systém je vybaven senzorem deště, větru a detekcí sněhu. Ty se starají o vaše pohodlí a zároveň chrání konstrukci před deštěm, sněhem a nízkými teplotami. Součástí je také integrované LED osvětlení.

Montáž bioklimatických pergol vám zajistíme po celé České republice.

Barva konstrukce

Barvu konstrukce lze volit ze 6 základních barev. Případně můžete vybírat z práškových barev v libovolných odstínech RAL.

Zastřešení

Otočné lamely představují moderní řešení zastřešení zahradních staveb. Jejich polohu lze přizpůsobit venkovnímu počasí. Můžete využít sklon od 0 do 135 stupňů.

Vše je automatizované. Součástí systému je výkonný a zcela tichý motor, který je zcela integrován do konstrukce pergoly. Chytrý ovládací panel zajistí řízení pomocí mobilní telefonu. Senzor deště reaguje na každou kapku vody a dle jejich intenzity uzavírá otočné lamely. Senzor větru chrání konstrukci před 

Rozměry

Zesílená konstrukce umožnila vytvořit pergolu o maximálním rozměru 7 x 4,2 metru.

Bioklimatická pergola CLIMATIC vyniká modulárností. Inovativní konstrukce umožňuje spojit dvě pergoly a vytvořit prostor až 41,4 m², a to bez středového sloupku. Jednotlivé moduly lze spojovat k sobě do nadstandardního rozměru. 

Stínění 

Pokud toužíte prostor pergoly uzavřít před silným sluníčkem. Celá konstrukce je připravena na instalaci venkovních rolet v moderním designu. Ty jsou též plně automatizované. Na výběr máte z několika typů. 

Boční zasklení

Boční stěny lze též uzavřít pomocí posuvných stěn z tvrzeného skla. Tímto krokem získáte sezónní bioklimatickou zimní zahradu

VýhodyProč tento produkt u nás?

 • Vše na míru - tak, aby přesně seděla k vašemu domu
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvním místě
 • Kvalitní zpracování - moderní materiály a technologie
 • Stavba na klíč - od prvotního projektu až po realizaci
 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Specifikace pergoly

Výběr pergoly je zcela jednoduchý. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu, rozměry a popsat vaše přání. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Přijďte k nám do ukázkového centra, kde máte vše po ruce

V Říčanech u Prahy jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

2. Cenová nabídka pergoly

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvolených rozměrů, použitých materiálů, doplňků, barevného odstínu a celkového provedení.

Cena je variabilní složkou a závisí na vašich možnostech

Pergola představuje velmi variabilní stavbu a cena se dá zcela přizpůsobit vašim požadavkům. Zajímavé řešení se nabízí v doplnění pergoly o boční stěny. Pokud zvolíme skleněnou variantu, vytvoříme plnohodnotnou zimní zahradu.

 

3. Zaměření pergoly

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštíví a provede finální zaměření budoucí stavby. Jedná se o poslední krok před výrobou pergoly. Vše musí přesně zapadnout na své místo.

Na základě finálního měření vám vytvoříme variantu zcela na míru

Finální zaměření odhalí nesrovnalost jak v podloží, tak i v místech, kde bude pergola přikotvená k domu. Důležitá je spolupráce zákazníka s naším odborníkem. Je nutné vědět, kam bude svedena voda, jaká je tloušťka izolační vrstvy na domě, rozvody ve zdi a další parametry, které by mohly způsobit problém při instalaci.

4. Výroba pergoly

Od finálního zaměření putují dokumenty do výroby, ve které celý proces trvá několik týdnů. Záleží především na rozměrech a složitosti finální stavby. Příprava hliníkových profilů a zastřešení probíhá zcela na zakázku.

Hliníková výroba umožňuje vytvořit varianta na míru

Díky naší výrobě jsme schopni vytvořit řešení přizpůsobené požadavkům zákazníka. Při výběru rozměrů, barevného odstínu a dalších parametrů rozhoduje i vzhled celého místa. Pergola by měla dokonale zapadnout k domu i okolní přírodě.

5. Finální realizace pergoly

Montáž pergoly je snadná a trvá pouze 1-2 dny. Tato doba závisí na složitosti konkrétní stavby. Ve výjimečných a komplikovanějších případech se může jednat maximálně o 3 dny. Závisí také na stavu podloží.

Celý proces probíhá za dozoru zkušených odborníků

Finální realizace je pro nás velmi důležitým krokem. Celý proces probíhá pod rukama zkušených odborníků. Pergola musí především sedět k domu.

 

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.