PergolyBioklimatická pergola Hobbytec Climatic screen

Bioklimatická pergola Climatic screen

Hlavní charakteristiky

 • Hliníková konstrukce
 • Moderní design
 • Široce variabilní systém
 • Kvalitní materiály
 • Elektrické ovládání
 • Široké barevné spektrum
 • Garance nejlepší ceny
 • Novinka na trhu
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Montáž zdarma u vybraných produktů, slevy až 50 % a garance nej ceny
Akce platí pouze u vybraných produktů vlastní výroby + Sankyo a platí za speciálních podmínek.

 

SpecifikaceTechnické informace

Bioklimatická pergola CLIMATIC SCREEN upoutá elegantním vzhledem a dokonalým systémem stínění. Vaše posezení s rodinou a přáteli bude maximálně chráněno před každým počasím. Vytvořte nezapomenutelnou stavbu v nadstandardním rozměru. Svébytná konstrukce zaujme čistým zpracováním a maximální odolností vůči externím vlivům.

Jedinečný systém zastřešení z otočných lamel jsme doplnili o venkovní žaluzie v elegantním designu. Oba prvky k sobě dokonale ladí funkčností i vzhledem. Vše lze ovládat pomocí mobilního telefonu či tabletu. Pergola je vybavena senzory deště, větru a detekce sněhu. Ty zajistí nejen vaše pohodlí, ale také připraví pergolu na nežádoucí změnu počasí. Systém se sám chrání. Součástí je také integrované LED osvětlení. 

Montáž bioklimatických pergol vám zajistíme po celé České republice.

Barva konstrukce

V základním provedení můžete vybírat ze 6 základních barev. Lze také volit práškové barvy a to ze široké nabídky vzorníku RAL.

Zastřešení

Polohu otočných lamel přizpůsobujete venkovnímu počasí. Při dešti zůstávají uzavřené, za silného sluníčka je natáčíte do takové polohy, která vám je příjemná. Můžete využít sklon od 0 do 135 stupňů.

Vše je automatizované. Součástí systému je výkonný a zcela tichý motor, který je zcela integrován do konstrukce pergoly. Chytrý ovládací panel zajistí řízení pomocí mobilní telefonu.

Rozměry

Zesílená konstrukce umožnila vytvořit pergolu o maximálním rozměru 7 x 4,2 metrů.

Bioklimatická pergola CLIMATIC SCREEN vyniká modulárností. Inovativní konstrukce umožňuje spojit dva moduly a vytvořit prostor až 41,4 m² s rozměry 6,9 x 6 metrů. To vše bez středového sloupku. Jednotlivé moduly bioklimatické pergoly lze skládat k sobě až do nadstandardního rozměru. 

Stínění  

Venkovní rolety využívají vodící lišty ZIP, které zaručí dokonalé napnutí látky. Prostor pergoly bude zcela chráně před vnějšími vlivy. V základní nabídce máte k dispozici 9 barev, za příplatek lze vybírat z dalších 4 odstínů. Rolety jsou plně automatizované a ovládají se pomocí ovladače a mobilního telefonu. Na výběr máte z několika typů rolet. 

Konstrukci pergoly je také možné doplnit o boční posuvné stěny z tvrzeného skla

DotazyČasto se ptáte

Jaký odstín hliníkové konstrukce je na výběr? V nabídce jsou tři základní barevné odstíny, a to bílá, antracit a hnědá. Za příplatek 15 % z celkové ceny je možné zvolit konstrukci v jakékoliv barvě, a to dle vzorníku RAL. Jak se ovládají otočné lamely?Systém otočných lamel je možné ovládat třemi způsoby. Kromě dálkového ovládání, lze vše plně automatizovat. Na základě informací z větrného a dešťového senzoru se budou lamely natáčet do správné polohy. K dispozici je také moderní řešení v podobě připojení do chytré domácnosti. Řízení poté probíhá pomocí mobilního telefonu, tabletu či počítače.Lze vytvořit nadstandardní rozměr bioklimatické pergoly?Ano, inovativní konstrukce umožňuje spojit jednotlivé pergoly k sobě a vytvořit jakýkoliv rozměr. U dvoumodulové pergoly je možné vytvořit elegantní variantu bez středového sloupku. Jak jsou provedeny spoje konstrukce? Bioklimatická pergola byla navržena v duchu nejmodernějších standardů. Všechny šroubové spoje byly ukryty uvnitř nosných sloupků a základny pergoly. Při pohledu z jakékoliv strany nejsou vidět žádné šrouby. Je možné bioklimatickou pergolu uzavřít?Ano, konstrukce bioklimatické pergoly umožňuje instalaci bočního zasklení či venkovních rolet. Oba prvky vynikají odolností, designem a moderním provedením. Svými vlastnostmi umocní dokonalou funkčnost pergoly a vaše posezení ještě více ochrání před nepřízní počasí. Jednotlivé typy naleznete též v naší nabídce.

VýhodyProč tento produkt u nás?

 • Vše na míru - tak, aby přesně seděla k vašemu domu
 • Typizovaný rozměr - dle nejčastějších požadavků
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvním místě
 • Kvalitní zpracování - moderní materiály a technologie
 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Specifikace pergoly

Výběr pergoly je zcela jednoduchý. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu, rozměry a popsat vaše přání. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Přijďte k nám do ukázkového centra, kde máte vše po ruce

V Říčanech u Prahy jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

2. Cenová nabídka pergoly

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvolených rozměrů, použitých materiálů, doplňků, barevného odstínu a celkového provedení.

Cena je variabilní složkou a závisí na vašich možnostech

Pergola představuje velmi variabilní stavbu a cena se dá zcela přizpůsobit vašim požadavkům. Zajímavé řešení se nabízí v doplnění pergoly o boční stěny. Pokud zvolíme skleněnou variantu, vytvoříme plnohodnotnou zimní zahradu.

 

3. Zaměření pergoly

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštíví a provede finální zaměření budoucí stavby. Jedná se o poslední krok před výrobou pergoly. Vše musí přesně zapadnout na své místo.

Na základě finálního měření vám vytvoříme variantu zcela na míru

Finální zaměření odhalí nesrovnalost jak v podloží, tak i v místech, kde bude pergola přikotvená k domu. Důležitá je spolupráce zákazníka s naším odborníkem. Je nutné vědět, kam bude svedena voda, jaká je tloušťka izolační vrstvy na domě, rozvody ve zdi a další parametry, které by mohly způsobit problém při instalaci.

4. Výroba pergoly

Od finálního zaměření putují dokumenty do výroby, ve které celý proces trvá několik týdnů. Záleží především na rozměrech a složitosti finální stavby. Příprava hliníkových profilů a zastřešení probíhá zcela na zakázku.

Hliníková výroba umožňuje vytvořit varianta na míru

Díky naší výrobě jsme schopni vytvořit řešení přizpůsobené požadavkům zákazníka. Při výběru rozměrů, barevného odstínu a dalších parametrů rozhoduje i vzhled celého místa. Pergola by měla dokonale zapadnout k domu i okolní přírodě.

5. Finální realizace pergoly

Montáž pergoly je snadná a trvá pouze 1-2 dny. Tato doba závisí na složitosti konkrétní stavby. Ve výjimečných a komplikovanějších případech se může jednat maximálně o 3 dny. Závisí také na stavu podloží.

Celý proces probíhá za dozoru zkušených odborníků

Finální realizace je pro nás velmi důležitým krokem. Celý proces probíhá pod rukama zkušených odborníků. Pergola musí především sedět k domu.

 

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.