Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²

MODERN B 22 m²

Výrobce:Hobbytec Mobile
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let
 
Nezvykle řešený jednopodlažní montovaný dům Hobbytec Mobile série MODERN B 22 m² zaujme na první pohled dřevěným vnějším obkladem a atypicky řešenou střechou. Součástí stavby je i velká terasa, která vám nejen ve volném čase poskytne dostatek prostoru pro relax či posezení s přáteli. Montovaný dům Hobbytec Mobile série MODERN B 22m² je vhodný jak pro sezónní tak i pro celoroční užití.

Montovaný dům Hobbytec Mobile série MODERN B 22 m2 se skládá z jednoho pokoje a vedlejší místnosti, kterou lze využít jako koupelnu s toaletou. Srdcem domu je větší pokoj s velkými okny s trojitým prosklením. V domě je dostatek denního světla a prostorný pokoj působí velmi vzdušně. Díky svým rozměrům je ideálním adeptem na obývací pokoj propojený s kuchyní.
 
 

Aktuální nabídku připravíme na požádání. Cenu tohoto domu zjistíte dle zvolené varianty.
  
Konstrukce je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný. Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti.


 

Na požádání jsme schopni zajistit realizaci jednotlivých projektů, které zákazník dodá sám. Kromě toho zajišťujeme výstavbu téměř všech domů z největší projektové kanceláře, G-servis, které jsme partnerem. Poskytujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč.  
 
Prostor pro stavbu vašeho domu rádi připravíme, zajistíme zemní práce včetně přípojek. Případně provedeme i dokončovací stavební činnosti i potřebné úpravy terénu, případně i pokládku zámkové dlažby.
   
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
 • MODERN B 22 m²
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

MODERN 35 m²MODERN 35 m²
653 765 Kč 416 124 Kč
NATHALIE 79 m²NATHALIE 79 m²
1 283 165 Kč 816 742 Kč
NATHALIE 66 m²NATHALIE 66 m²
1 072 012 Kč 682 341 Kč
NATHALIE 59 m²NATHALIE 59 m²
958 313 Kč 609 972 Kč
NATHALIE 42 m²NATHALIE 42 m²
682 189 Kč 434 217 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Montáž rodinného domu zcela zdarma

26.5.2019

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma.

Pořiďte si betonovou garáž na klíč se slevou 30 %

21.5.2019

Mobilita. Největší výhoda tohoto typu betonové garáže se skrývá právě v možnosti ji kdykoliv přemístit. Zároveň značí, že vám bude přivezena během několika dnů od objednání a již zcela připravena k užití. Nyní si ji můžete pořídit až s 30% slevou, navíc s dopravou zcela zdarma.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.