informacecopy
Potřebujete poradit?

Montáže

Dodáváme jak zakázkové produkty na míru (garáže, pergoly, přístřešky, zimní zahrady a další), tak i "krabicové" hotové produkty světových výrobků, které máme skladem ihned k dodání.

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. Proto zakázkové produkty dodáváme včetně montáže na klíč a to po celé České i Slovenské republice, Německa a Rakouska. V rámci ČR zajišťujeme přípravné nebo i dokončovací stavební práce. 
 

Ceny montážních úkonů

Ceny montážních úkonů se liší v závislosti na složitosti a náročnosti montáže.
Není-li uvedeno jinak, ceny montáží jsou uvedeny paušálně níže.

do 100.000,- Kč                    = 20% z ceny výrobku
100.000-200.000,- Kč         = 17% z ceny výrobku
nad 200.000,-                       = 15% z ceny výrobku

Minimální výše jednoho montážního úkonu je 5.990,- Kč bez DPH. Servisní úkony 350,- Kč / hod. / montážníka. 

Doprava

Vybrané výrobky dodáváme na přání včetně montáží a to v rámci celé České i Slovenské republiky. Cena dopravy je dle vzdálenosti 18,- Kč/km z centrálního skladu z Tehovce. Doprava výrobků je zpravidla zajišťována  vozy typu Renault Master s přívěsným 7m dlouhým přívěsem. Délka celé soupravy je 13m. Místo montáže musí být přístupné pro tent typ vozu. Minimální výše dopravy je 2490,- Kč bez DPH. 


Dodání výrobků bez montáže

V případě dodání výrobku bez montáže objednatel zajistí na své náklady vykládku zboží. Dopravu zboží zajišťujeme zpravidla vlastními vozy, v některých případech externí spediční společností. Zboží je po dobu přepravy pojištěno. 

Termín montáže

Termín montáže stanovuje dodavatel. Termín montáže může být změněn v závislosti na počasí  (denní teplota -4 st, vítr nad 4 m/ s, trvalý déšť, sněžení), protože není možné v tomto počasí dodržet technologické postupy. 

Stavební příprava před montáží

Stavební připravenost podle přiloženého plánku a instrukcí, které jsou součástí objednávky zajišťuje objednatel. Pokud nebude ze strany objednatele provedena příprava pro montáž v souladu s předaným plánem, budou objednateli účtovány náklady, které nejsou v objednávce uvedeny.


Pojištění

Společnost je pojištěna u ČSOB. Pojištění odpovědnosti za újmu a ze vztahu do výše 5 mil. Kč a pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou vadou výrobku do výše 5 mil. Kč. Více o pojištění ZDE

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX