Montáže

Dodáváme našim zákazníkům jak zakázkové produkty na míru zejména rodinné domy, dřevostavby, přístřešky, zimní zahrady, garáže, pergoly, a další), tak i "krabicové" hotové produkty světových výrobků. Zakázkové produkty dodáváme ve většině případů včetně montáže na klíč po celé České i Slovenské republice.  V rámci ČR zajišťujeme přípravné i dokončovací stavební práce. Dodávky mimo uvedené země jsme schopni zajistit po předchozí dohodě.

V současné době má společnost čtyři hlavní činnosti s celkovým obratem více než 100 mil. Kč.
- Prodej a montáž zakázkových výrobků ze segmentu: zimní zahrady, pergoly, přístřešky, garáže a různé druhy zastřešení.
- Provoz online e-shopů skupiny Hobbytec.cz s nabídkou produktů pro dům a zahradu.
- Výstavba rodinných domů Hobbytec Home, mobilních domů Hobbytec Mobile a stylových dřevěných domů Hobbytec Wood.
- Vlastní výroba výrobků z hliníku

Ceny montážních úkonů

Ceny montážních úkonů se liší v závislosti na složitosti a náročnosti montáže.
Není-li uvedeno jinak, ceny montáží se pohybují v níže uvedených cenách. 

do 100.000,- Kč                    = 20% z ceny výrobku
100.000-200.000,- Kč         = 17% z ceny výrobku
nad 200.000,-                       = 15% z ceny výrobku

Minimální výše jednoho montážního úkonu je 5.990,- Kč bez DPH. Servisní úkony 350,- Kč / hod. / montážníka. 
 

Doprava

Vybrané výrobky dodáváme na přání včetně montáží a to v rámci celé České i Slovenské republiky. Cena dopravy je dle vzdálenosti 18,- Kč/km z centrálního skladu z Tehovce nebo skladu dodavatele. Doprava výrobků je zpravidla zajišťována vozy typu Renault Master s přívěsným 7m dlouhým přívěsem. Délka celé soupravy je 13m. Místo montáže musí být přístupné pro tento typ vozu. Minimální výše dopravy je 2490,- Kč bez DPH. 
 


Dodání výrobků bez montáže

V případě dodání výrobku bez montáže objednatel zajistí na své náklady vykládku zboží. Dopravu zboží zajišťujeme zpravidla vlastními vozy, v některých případech externí spediční společností. Zboží je po dobu přepravy pojištěno. 
 

Termín montáže

Termín montáže stanovuje dodavatel. Termín montáže může být změněn v závislosti na počasí  (denní teplota -4 st, vítr nad 4 m/ s, trvalý déšť, sněžení), protože není možné v tomto počasí dodržet technologické postupy. 
 

Stavební příprava před montáží

Stavební připravenost podle přiloženého plánku a instrukcí, které jsou součástí objednávky zajišťuje objednatel. Pokud nebude ze strany objednatele provedena příprava pro montáž v souladu s předaným plánem, budou objednateli účtovány náklady, které nejsou v objednávce uvedeny.


Pojištění

Společnost je pojištěna u ČSOB. Pojištění odpovědnosti za újmu a ze vztahu do výše 5 mil. Kč a pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou vadou výrobku do výše 5 mil. Kč. Více o pojištění ZDE