Menu
Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Betonový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám
  • Betonový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám

Betonový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Rekers
Dostupnost:30 dní
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Modulární systémy zjednodušují práci stavitelům a vám šetří čas. Díky poměrně široké nabídce různých velikostí modulů, jednoduché úpravě a snadnému rozšiřování, patří mezi oblíbené řešení stavby. Mobilní moduly můžete použít ke stavbě libovolného typu objektu, od kanceláře přes sklady až po prodejní místo
 


Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz 
Prohlídka možná po dohodě. Ihned k odběru, můžete ihned bydlet!

 
Mobilní moduly z betonového prefabrikátu o rozměrech 3x6 m od německé firmy  Rekers GmbH patří do kategorie mobilních staveb, pro které není nutné vyřizovat stavební povolení. Také nemusíte řešit základovou desku, tak jako v případě klasických staveb. Pro řádné umístění na pozemek v případě stavby z mobilních modulů do 25 m² stačí ohlášení stavby. Nemusíte se zdržovat dalšími náležitostmi, jako v případě klasických staveb. Stavba jednoho modulu zabere jen několik hodin. Spočívá totiž v sundání modulu z auta a osazení na základové pásy.  

Každá stěna modulu je izolována 100 mm samozhášivým polystyrenem, díky kterému lze užívat stavbu i v chladnějších částech roku bez újmy na komfortu.


 


Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz 
Prohlídka možná po dohodě. Ihned k odběru, můžete ihned bydlet!

Napsat dotaz na prodejce
  • Betonový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám
Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
20. 10. 2016

Dobrý den, jsem kadeřnice a delší dobu jsem hledala nějaké levné místo kde svou činnost provozovat, až manžel našel tento mobilní domeček který bylo možné umístit na zahradě. Tato investice se opravdu vyplatila a já jsem velmi spokojená. Vyřešilo to mé problémy.Moc děkujil

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
1Jana Skaličková
17.11.2016, 18:12
Dobrý den,prosím o sdělení světlé výšky tohoto modulu a dále cenu základního modulu a jeho vybavení. Je modul připraven k okamžitému užívání to znamená včetně podlahové krytiny, omítek, obkladů (koupelna, WC, kuchyně)?Děkuji s pozdravem Skaličková.
2Eva Džupinová
25.02.2017, 16:31
Dobrý den,prosím o sdělení ceny zákiadního modulu a jeho vybavení.Je modul připraven k okamžitému užívání ,( koupelna,WC,kuchyně)? A jestli se dají 2 moduly sestavit na sebe.Děkuji s pozdravem Džupinová
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

ROZŠIŘUJÍCÍ MODUL BNejprodávanějšíROZŠIŘUJÍCÍ MODUL B
236 256 Kč 212 520 Kč
ROZŠIŘUJÍCÍ MODUL ANejprodávanějšíROZŠIŘUJÍCÍ MODUL A
177 192 Kč 159 390 Kč
BERNARD 107 m²​​​​​​​, stěny 44 mmNejprodávanějšíBERNARD 107 m²​​​​​​​, stěny 44 mm
706 406 Kč 598 405 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Mobilní domy Hobbytec Mobile

25.7.2018

Bydlení na dosah

Hliníkové pergoly

3.7.2018

Využijte akčních slev 37%

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.