Kategorie pro exportCeloroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²

Pospěšte si!

Montáž zdarma platí na vybrané produkty naší výroby a přístřešky Sankyo + garance nej ceny
Všechny akce platí u vybraných produktů a platí za speciálních podmínek.

 

SpecifikaceTechnické informace

V mobilním celoročním domě Hobbytec Mobile série Superior Luxury velikosti délka 10m a šíře 4m můžete bydlet už za 2 – 6 týdnů od přivezení stavebního materiálu. Stavba je členěná tak, aby se v ní pohodlně mohla zabydlet mladá rodina. Stavba mobilního domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. Navíc lze dům snadno převést na místo, kde ho zrovna potřebujete na přívěsném voze. Mobilní dům můžeme dodat v provedení s pultovou střechou nebo na přání také se sedlovou střechou. 
 
Rozsah dodávky pro modulové a mobilní domy ke stažení v PDF ZDE. Aktuální cenovou nabídku Vám vypracujeme na vyžádání. Pro více informací nás kontaktujte.

Montované a mobilní domy stavíme podle požadavků zákazníků a to jak podle typových projektů s běžnými úpravami typu: posunutí příček, změna umístnění oken, dveří, jakož i změny dispozice jednotlivých místností. Sjednejte si schůzku v našem ukázkovém centrum v Tehovci u Říčan, kde se společně pokusíme najít pro Vás to nejvhodnější řešení. Navíc zde máte jedinečnou možnost porovnání různých stavebních technologií na jednom místě. 

Na přání jsme schopni zajistit výstavbu individuálních projektů, který si zákazník dodá sám. Kromě toho zajišťujeme výstavbu téměř všech domů z nabídky největší projektové kanceláře spol. G-servis, jejimž jsme partnerem. Zajišťujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč. 
Detailní informace o projektech, možnosti jejich úprav, ceny projektů a další důležité informace naleznete ZDE
 
 

Stavební konstrukcí mobilního domu tvoří jednotlivé stavební moduly SIPsCZ, které se skládají ze dvou OSB desek a z vnitřní izolační vrstvy ze samozhášivého polystyrenu. Díky tomu v domě nedochází ke kolísání teplot a vlhkost vzduchu uvnitř budovy nemá vliv na tepelný odpor konstrukce.
 
V těchto panelech nejsou žádné otvory ani dutiny, skrze které by mohla unikat teplota ani směrem vzhůru, nevznikají ani žádné tepelné mosty. Stavební modul SIPsCZ je z materiálů, který je pro většinu škůdců jako jsou hlodavci a hmyz nestravitelný. V závěru je na modulech položena plovoucí podlaha i s rohovými lištami. V koupelně neschází keramická dlažba. 
 
Mobilní dům Hobbytec Mobile série Superior vám rádi převezeme kdekoli na území ČR. Pro převoz a postavení domu potřebujeme místo s přístupem pro auto s vlekem a stavební jeřáb. Náklady na přepravu počítáme dle vzdálenosti a z toho důvodu nejsou uvedené v ceně. Běžně převoz a osazení vychází přibližně kolem 20 – 40 tis. Kč. 


Všechny domy stavíme na klíč podle individuálních požadavků. Vybírat můžete z těchto stavebních technologií. Naší specializací je výstavba menších přízemních rodinných domů a tkaé mobilních celoročních domů.

 

Montované a mobildní domy dodáváme hned v několika různých modelových řadách. Projekty jednotlivých mobidlních domů (zejména umístění oken, stěn a dalšího) je možné po dohodě s projektantem upravit.  Mobilní domy dodáváme v základním provedení včetně montáže. 
 
Navštivně naše ukázková centra, kde máte jedinečnou možnost vidět mobidlní a montované domy na vlastní oči. Naši obchodníci Vám poradí s vhodným výběrem domu. 
 
Vystavené vzorky se průběžně mění, dostupnost na showroomu doporučujeme před návštěvou ověřit . 
 
Další oblíbenou možností je dodání mobildních domů na klíč včetně zařízovacích a dalších předmětů. Kromě dodávky domů na klíč zajišťujeme také přípravné stavební práce v podobě zemních prácí včetně přípojek, tak i dokončovací stavební činnosti v podobě třeba úprav terénu nebo pokladky zámkové dlažby
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.