Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²

Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Hobbytec Mobile
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

V mobilním celoročním domě Hobbytec Mobile série Superior Luxury velikosti délka 10m a šíře 4m můžete bydlet už za 2 – 6 týdnů od přivezení stavebního materiálu. Stavba je členěná tak, aby se v ní pohodlně mohla zabydlet mladá rodina. Stavba mobilního domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. Navíc lze dům snadno převést na místo, kde ho zrovna potřebujete na přívěsném voze. Mobilní dům můžeme dodat v provedení s pultovou střechou nebo na přání také se sedlovou střechou. 
 
Rozsah dodávky pro modulové a mobilní domy ke stažení v PDF ZDE. Aktuální cenovou nabídku Vám vypracujeme na vyžádání. Pro více informací nás kontaktujte.

Montované a mobilní domy stavíme podle požadavků zákazníků a to jak podle typových projektů s běžnými úpravami typu: posunutí příček, změna umístnění oken, dveří, jakož i změny dispozice jednotlivých místností. Sjednejte si schůzku v našem ukázkovém centrum v Tehovci u Říčan, kde se společně pokusíme najít pro Vás to nejvhodnější řešení. Navíc zde máte jedinečnou možnost porovnání různých stavebních technologií na jednom místě. 

Na přání jsme schopni zajistit výstavbu individuálních projektů, který si zákazník dodá sám. Kromě toho zajišťujeme výstavbu téměř všech domů z nabídky největší projektové kanceláře spol. G-servis, jejimž jsme partnerem. Zajišťujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč. 
Detailní informace o projektech, možnosti jejich úprav, ceny projektů a další důležité informace naleznete ZDE
 
 

Stavební konstrukcí mobilního domu tvoří jednotlivé stavební moduly SIPsCZ, které se skládají ze dvou OSB desek a z vnitřní izolační vrstvy ze samozhášivého polystyrenu. Díky tomu v domě nedochází ke kolísání teplot a vlhkost vzduchu uvnitř budovy nemá vliv na tepelný odpor konstrukce.
 
V těchto panelech nejsou žádné otvory ani dutiny, skrze které by mohla unikat teplota ani směrem vzhůru, nevznikají ani žádné tepelné mosty. Stavební modul SIPsCZ je z materiálů, který je pro většinu škůdců jako jsou hlodavci a hmyz nestravitelný. V závěru je na modulech položena plovoucí podlaha i s rohovými lištami. V koupelně neschází keramická dlažba. 
 
Mobilní dům Hobbytec Mobile série Superior vám rádi převezeme kdekoli na území ČR. Pro převoz a postavení domu potřebujeme místo s přístupem pro auto s vlekem a stavební jeřáb. Náklady na přepravu počítáme dle vzdálenosti a z toho důvodu nejsou uvedené v ceně. Běžně převoz a osazení vychází přibližně kolem 20 – 40 tis. Kč. 


Všechny domy stavíme na klíč podle individuálních požadavků. Vybírat můžete z těchto stavebních technologií. Naší specializací je výstavba menších přízemních rodinných domů a tkaé mobilních celoročních domů.

 

Montované a mobildní domy dodáváme hned v několika různých modelových řadách. Projekty jednotlivých mobidlních domů (zejména umístění oken, stěn a dalšího) je možné po dohodě s projektantem upravit.  Mobilní domy dodáváme v základním provedení včetně montáže. 
 
Navštivně naše ukázková centra, kde máte jedinečnou možnost vidět mobidlní a montované domy na vlastní oči. Naši obchodníci Vám poradí s vhodným výběrem domu. 
 
Vystavené vzorky se průběžně mění, dostupnost na showroomu doporučujeme před návštěvou ověřit . 
 
Další oblíbenou možností je dodání mobildních domů na klíč včetně zařízovacích a dalších předmětů. Kromě dodávky domů na klíč zajišťujeme také přípravné stavební práce v podobě zemních prácí včetně přípojek, tak i dokončovací stavební činnosti v podobě třeba úprav terénu nebo pokladky zámkové dlažby
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
 • Celoroční mobilní dům SUPERIOR LUXURY 40 m²
Celkové hodnocení
47 %
3 zákazníci hodnotili
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 2 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

FLORENCE 37m2 SEDLONejprodávanějšíFLORENCE 37m2 SEDLO
778 407 Kč 508 903 Kč
MOBILNÍ DŮM II 36 m², výstavníVýprodejMOBILNÍ DŮM II 36 m², výstavní
770 400 Kč 426 930 Kč
MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavníVýprodejShowroomMOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní
770 400 Kč 534 893 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hliníkové pergoly se sklem sleva 50%

19.3.2019

Využijte jarních slev

Výprodej přístřešků - sleva 50%

17.3.2019

Sleva 50% na skladové kusy

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.