informacecopy
Potřebujete poradit?

Dřevěné přístřešky a garážové stání na auto

Nabízíme Vám desítky modelů dřevěných přístřešků. Dřevěné garáže a přístřešky na auto jsou ideálním a zajímavým řešením pro Vás a Vaše vozidlo. Pro daný účel je můžete i libovolně zkombinovat. Vybírat můžete z různých rozměrů, barevných provedeních, typů střech. Vybrané modely dřevěných přístřešků na auto snadno smontujete svépomocí.


Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1

Kvalitní dřevěné zastřešení pro váš automobil

Sháníte kvalitní dřevěné stání pro auto, které zajistí bezpečné parkování vašeho čtyřkolého miláčka a ještě potěší atraktivním vzhledem? Tak přesně takové jsou naše dřevěné přístřešky pro auto – v modelové nabídce najdete carporty s jedním, ale také dvěma místy k stání. Včetně varianty pro karavan.

Většina modelů má moderní zastřešení z prakticky nerozbitného polykarbonátu. Popřípadě umožňuje vybrat si z několika dekorů dřevěné konstrukce a rozměrů – snadno si tedy váš nový dřevěný přístřešek přizpůsobíte podle svých vlastních představ.


Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii