informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 14520 Kč na další nákup

Mobilní dům celoroční 6x6m (36m2)

871 200 Kč
483 988
399 990 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Rekers
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Krásný celoročně obyvatelný dům 36 m2 s možností rozšíření o další moduly dle přání, který je možné přemístit v rámci celé ČR. Nejde o starý "plastový" mobilheim na kolečkách dovezený ze zahraničí,  nýbrž o kvalitní betonový prefabrikát tradičního německého výrobce Rekers GmbH.

Naše společnost je exklusivním zástupcem německého výrobce Rekers GmbH a na přání můžeme dodat další moduly. Na přání je možné udělat přípravu pro okna, dveře a dalšího. Výroba je zakázková, není k dispozici žádný sériový katalog. Termín dodání případných dalších zakázkových modulů 8-12 týdnů od objednání. 


Dům je z vysokopevnostního betonu včetně podlahy a stropu. Dům je velmi světlý, má mnoho izolačních oken a dveří, je dodatečně zateplen 10cm polystyrenem, hotové rozvody elektro a světla, dále valbová střecha a izolační trojskla. Stavba nevyžaduje pro osazení betonovou desku, pouze základové pasy v přední a zadní části. Stavbu je možné v budoucnu rozšířit a stávající dispozici upravit podle potřeby. Vnitřní uspořádání je možné doplnit o WC, koupelnu a další.  Pro shlédnutí ukázky virtuálních prohlídek použití betonových modulů Rekers GmbH, klikněte ZDE . 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz 
Prohlídka možná po dohodě. Ihned k odběru, můžete ihned bydlet !

Dům se nachází v obci Tehovec u Říčan, dodání je možné po celé ČR. Pro dodání je nutné, aby bylo místo přístupné pro těžkou techniku v podobě transportního vozidla a stavebního jeřábu. Uvedená cena je bez přepravy, cena dopravy podle vzdálenosti. Doporučujeme vidět budete příjemně překvapeni.


Fotografie domu z betonových modulů Rekers. Dům se skládá ze dvou modulů 3x6m.Fotografie domu z betonových modulů před dodáním finálních povrchů.
Informace ohledně osazení:

  • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů se připravuje vždy pouze v přední a zadní straně modulů. Ukázka betonového dvojmodulu mobilní kanceláře o rozloze 36m2.
  • Osazení betonových prefabrikovaných modulů probíhá prostřednictvím stavebního jeřábu na předem připravený základ.
 
  • Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.
 
 

  

Mobilní stavby, mobilní domy

Betonové prefabrikáty Rekers lze využít i pro jiné účely jako jsou například mobilní domyMobilní domy jsou populární zejména pro své výhody. Použití prefabrikovaných betonových modulů pro mobilní domy je vhodným ekonomickým řešením oproti běžné výstavbě. Mobilní domy se skládají z jednotlivých modulů ve nejběžnější velikosti 3*6m libovolným způsobem. V betonových prefabrikátech lze na přání realizovat otvory a další pro vedení rozvodů. Betonové prefabrikáty jsou na rozdíl od většinou používaných skořepinových lehkých staveb stabilní a rozhodně odolnější a trvanlivější. Betonové moduly u mobilních domů lze na přání doplnit o jakékoliv příslušenství. 

Na základě vašich požadavků vyrobíme mobilní dům podle vašich představ a možností. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat. Díky této variabilitě je možné vyrobit mobildní dům bez omezení velikosti. Maximální velikosti jednoho modulu je limitována možností přepravy po silnici. 

Pro více informací nás kontaktujte na tel: 840 810 810.
Prohlídka možná po dohodě. Ihned k odběru, můžete hned bydlet!

Mobilní dům je k vidění po předchozí dohodě nedaleko našeho showroomu v Tehovci u Prahy. Více ZDE . Nenechte si ujít jediněčnou příležitost akční slevy.  Další možnosti využití modulárního systému jsou například: kancelář, skle, sklad nebo archiv, prodejní místo.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Robert Hanuš |
Celkové hodnocení:
29. 7. 2016

Super, zakoupili jsme jej pro hosty a jsme opravdu spokojeni a nadšeni z toho jak rychle to proběhlo.Děkujeme obchodnímu zástupci za vstřícné a přívětivé chování.Na domek jsme se zajely podívat do ukázkového centra nedaleko Říčan a hned v prvním okamžiku nám padl do oka.

Drobná|
Celkové hodnocení:
13. 10. 2016

Z mobilního domu jsem nadšená jsem sama a řešila jsem levné a vlastní bydlení za dostupnou cenu pro mě bylo toto ideální řešení.Moc děkuji za ochotné jednání zaměstnance ukázkového centra u Říčan.

Pavel Pospíšil|
Celkové hodnocení:
9. 1. 2017

Také jsme zakoupili pro hosty a musím říct, že jsme s manželkou nadšení, skvělé jednání, rychlé dodání , prostě supr děkuji

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX