Cíle pro rok 2024

V roce 2024 se pevně držíme kormidla, ale také částečně měníme směr. Našimi hlavními cíli je vybudování partnerské sítě Hobbytec po celé České republice a otevření nových partnerských showroomů. Rozšíření partnerské sítě v rámci prodeje hliníkových staveb s fotovoltaickými panely a posílení pozice společnosti na slovenském trhu včetně otevření showroomu v Bratislavě. 

Rok 2023 byl pro nás stejně jako pro mnoho dalších malých a středních firem v mnoha ohledech zásadním. Díky tomu, že Hobbytec stojí na pevných základech, nezasáhla nás energetická krize, válka na Ukrajině a stále rostoucí inflace tak silně, jako jiné společnosti. 

I tak jsme ale museli přemýšlet, jakým směrem se Hobbytec vydá a co musíme udělat proto, abychom byli stále stabilní společností, která plní své závazky jak vůči klientům, tak svým zaměstnancům. 

Rozšíření aktivit v B2B segmentu 

Jednou z našich hlavním aktivit v roce 2024 je rozšíření naší působnosti na poli velkoobchodní spolupráce. Aktivně hledáme B2B partnery, kteří by s námi chtěli budovat silnou a stabilní značku Hobbytec. Více se o možnosti velkoobchodní spolupráce dozvíte zde: www.hobbytec.cz/velkoobchod/

Slovenský trh 

Již třetím rokem na Slovensku stabilně rosteme a posilujeme své postavení. Stejně tak tomu bude i v letošním roce, kdy chceme dále růst a navíc otevřít největší showroom svého druhu v Bratislavě. Díky tomuto strategickému místu budou naše produkty k vidění nejen pro slovenské zákazníky, ale také potenciální klienty z jižní Moravy, kteří to mají do našeho showroomu v Říčanech daleko. 

Hliníkové stavby s FVE

Trh se solárními elektrárnami nezadržitelně roste. V minulém roce bylo připojeno k síti celkem 33 760 solárních elektráren o celkovém výkonu 288,8 megawattů. Oproti roku 2021, kdy bylo postaveno 9 321 elektráren s výkonem 62 MW, to představuje nárůst o 262 procent u počtu a o 366 procent u výkonu elektráren. 

A protože jsme jedinými výrobci (nejen zahradních) hliníkových solárních staveb v České republice, věříme, že mají naše produkty velký potenciál. Své uplatnění naleznou především v místech, kde není možné, zve instalovat na střechu domu nebo je střecha otočena špatným směrem a nepřijímá tak dostatečné množství sluneční energie pro výrobu elektřiny. Dále vyrábíme zastávky, přístřešky pro auto či bikeparky, díky kterým lze jednoduše dobíjet auta, kola a jiná zařízení na elektrickou energii. 

My máme know-how a vlastní technologii. Umíme postavit hliníkové stavby, na které se dají jednoduše umístit FVE panely. Aktivně proto hledáme partnery, kteří se specializují na výstavbu solárních elektráren pro koncové zákazníky a chtějí rozšířit své stávající portfolio. 

Širší výběr produktů na míru

Máme silné technické zázemí, a proto dokážeme vyrábět zahradní stavby na míru. V roce 2023 jsme začali vyrábět modulární rozměry pergol a zimních zahrad. V tomto trendu dále pokračujeme, ale stále také přicházíme na trh s novými produkty. Ať už se jedná o zmíněné hliníkové stavby s FVE panely, nové typy zastřešení, nebo např. pergolu Vines, které je zcela bez zastření. 

Nové kanceláře i výrobní hala v Poděbradech 

Kvůli větší pracovní síle, lepšímu zázemí a strategickému umístění jsme se rozhodli umístit naše kanceláře a výrobní závod do Poděbrad. Nově nás naleznete na adrese: Bílkova 87, Poděbrady.
 

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.