Zimní zahrada se sklem v rámu SUPERIOR

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Velikost:3 x 4m
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Zimní zahrada se může stát velmi rychle nejoblíbenější odpočinkovou zónou ve vašem domě. Po celý rok se v ní můžete schovávat mezi rostlinami, dívat se prosklenými stěnami na svou zahradu a užívat si pohodu s rodinou či přáteli za každého počasí. Zimní zahradu rádi navrhneme a podle vašich požadavků ji i zrealizujeme. Nebojte se nám sdělit naše nejtajnější přání o své zimní zahradě. Můžete ji použít pro rozšíření vaší současné hliníkové pergoly, pro zasklení terasy či zastřešení bazénu.Rámový posuvný systém superior se skládá z vodorovných a svislých hliníkových profilů a několika (nejvýše osmi) posuvných křídel, zasklených jednoduchým nebo bezpečnostním sklem o tloušťce 4 mm nebo 6 mm nebo izolačním dvojsklem o celkové tloušťce 16 mm. Skla jsou osazeny a utěsněny do zasklívacích profilů, které jsou vybaveny štětinovým těsněním, ve kterých jsou kolečka a pojistky proti vykolejení. Křídla se posunují po spodní kolejnici a jsou vedeny v kolejnicích na kladce. Ve spodní kolejnici jsou vytvořeny drenážní otvory. Boční okraj tvoří uzavírací lišty tvaru U se štětinovým těsněním.

Uvedená cena je za provedení s posuvným jedním bokem, fixní čelní stěnou a fixním druhým bokem. Další varianyt na dotaz.
 

 

 


 
Konstrukce hliníkových pergol je vyrobená z trvanlivých hliníkových profilů. Díky povrchové úpravě, známé též jako eloxování, konstrukce nepodléhá ani po letech korozi a není ji nutné ošetřovat žádným nátěrem. Zesílené profily konstrukce zajišťují skvělou stabilitu zahrady i za náročnějších podmínek. Můžete si vybrat z více než 200 barevných variant provedení konstrukce podle vzorníku RAL. Základní varianty jsou: antracit, šedá a stříbrná. 
 
Pro zasklení a zastřešení zimní zahrady série Superior jsme používáme polykarbonát nebo sklo. Jedná se o velmi odolný materiál, který zvládá velkou, i sněhovou, zátěž a odolává nárazům nejen od kladiva. Navíc má UV povrchovou úpravu, která filtruje až 100 % UVA a 75 % UVB. Můžete si zvolit  mezi výklopnými, sklopnými, posuvnými, skládacími a otvíravými. Prosklení dodáváme v klasickém čirém, ale i v mléčném a kouřovém provedení.
 
 
 
Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

NejprodávanějšíSUPERIOR SOLAR ROOF XS, s polykarbonátem
81 941 Kč 40 971 Kč
NejprodávanějšíSUPERIOR SOLAR ROOF XS, se sklem
112 479 Kč 56 240 Kč
NejprodávanějšíNovinkaShowroomHAPPINA, se sklem
231 301 Kč 185 040 Kč
NejprodávanějšíShowroomDárek ZDARMAZANIA, se sklem v rámu, zakázková výroba
239 949 Kč 187 835 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality