informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 3630 Kč  na další nákup

Zimní zahrada se sklem na míru série Superior

Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zimní zahrada se může stát velmi rychle nejoblíbenější odpočinkovou zónou ve vašem domě. Po celý rok se v ní můžete schovávat mezi rostlinami, dívat se prosklenými stěnami na svou zahradu a užívat si pohodu s rodinou či přáteli za každého počasí. Zimní zahradu rádi navrhneme a podle vašich požadavků ji i zrealizujeme. Nebojte se nám sdělit naše nejtajnější přání o své zimní zahradě. Můžete ji použít pro rozšíření vaší současné hliníkové pergoly, pro zasklení terasy či zastřešení bazénu.


 

 

 


 
Konstrukce hliníkových pergol je vyrobená z trvanlivých hliníkových profilů. Díky povrchové úpravě, známé též jako eloxování, konstrukce nepodléhá ani po letech korozi a není ji nutné ošetřovat žádným nátěrem. Zesílené profily konstrukce zajišťují skvělou stabilitu zahrady i za náročnějších podmínek. Můžete si vybrat z více než 200 barevných variant provedení konstrukce podle vzorníku RAL. Základní varianty jsou: antracit, šedá a stříbrná. 
 
Naše hliníkové zahrady série Superior mají nepřerušený tepelný most, což v praxi znamená, že z nich  v nežádoucí míře neuniká teplo ven. Díky izolačním sklům, můžeme zajistit, aby vytápění vaší zimní zahrady nebylo pro vás ztrátové. Pro zasklení a zastřešení zimní zahrady série Superior jsme používáme polykarbonát nebo sklo. Jedná se o velmi odolný materiál, který zvládá velkou, i sněhovou, zátěž a odolává nárazům nejen od kladiva. Navíc má UV povrchovou úpravu, která filtruje až 100 % UVA a 75 % UVB. Díky tomu nedochází ani v letních měsících k přehřívání zimní zahrady. I vy se v ní budete cítit příjemně, i když bude sluníčko svítit na maximum. Můžete si zvolit  mezi výklopnými, sklopnými, posuvnými, skládacími a otvíravými. Prosklení dodáváme v klasickém čirém, ale i v mléčném a kouřovém provedení.
 
 
 
Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX