Menu
Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR

Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Velikost:3 x 4m
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Zimní zahrady superior deluxe - bezrámový posuvný systém s dvěma až osmi posuvnými křídly z bezpečnostního kaleného skla (vyhovujícího příslušné technické specifikaci) se zabroušenými hranami, o tloušťce 6 mm a šířkou do 1 000 mm, alternativně s tloušťkou 10 mm a šířkou do 750 mm. Skla jsou nahoře a dole vsazeny do hliníkových profilů, které se pohybují v kolečkovém vedení dolní kolejnice a zároveň se posouvají v kluzném vedení horní kolejnice. Skla jsou po obvodu i navzájem utěsněny silikonovým těsněním. Po bocích výplně otvoru jsou uzavírací lišty tvaru U se štětinovým těsněním. Jednotlivé díly zasklení se mohou posouvat pomocí rukojeti k boční straně lodžie (jedné nebo oběma). Při úplném zavření lodžie nezůstávají mezi jednotlivými skly téměř žádné mezery. Hygienicky potřebnou výměnu vzduchu zajišťují otvory v dolní a horní rovině. Skla se k nosným částem připevňují lepením a přišroubováním. Na odvod zateklé vody do exteriéru jsou ve spodní kolejnici vytvořeny drenážní otvory.
 
Zimní zahrady superior lux bezrámový posuvný se pořizuje se dvěma až čtrnácti posuvně otočnými křídly z bezpečnostního kaleného skla (vyhovujícího příslušné technické specifikaci) se zabroušenými hranami, o tloušťce 6 mm a šířkou do 1 000 mm, alternativně s tloušťkou 4 mm nebo izolačním dvojsklem o celkové tloušťce 16 mm. Skla jsou nahoře a dole vsazeny do plastových komponent, které se pohybují po dolní kolejnici a zároveň se posouvají v kluzném vedení horní kolejnice. Skla jsou po obvodu i navzájem utěsněny silikonovým těsněním. Po bocích výplně otvoru jsou uzavírací lišty tvaru L se štětinovým těsněním. Jednotlivé díly zasklení se mohou posouvat pomocí rukojeti k boční straně lodžie (jedné nebo oběma), kde jejich otočením o 90 ° směrem do lodžie a zabezpečením pomocí zámku lze dosáhnout úplné otevření lodžie. Při úplném zavření lodžie nezůstávají mezi jednotlivými skly téměř žádné mezery. Hygienicky potřebnou výměnu vzduchu zajišťují otvory v dolní a horní rovině. Skla se k nosným částem připevňují lepením a přišroubováním. Na odvod zateklé vody do exteriéru jsou ve spodní kolejnici vytvořeny drenážní otvory.

 

 

Konstrukce hliníkových pergol je vyrobená z trvanlivých hliníkových profilů. Díky povrchové úpravě, známé též jako eloxování, konstrukce nepodléhá ani po letech korozi a není ji nutné ošetřovat žádným nátěrem. Zesílené profily konstrukce zajišťují skvělou stabilitu zahrady i za náročnějších podmínek. Můžete si vybrat z více než 200 barevných variant provedení konstrukce podle vzorníku RAL. Základní varianty jsou: antracit, šedá a stříbrná. 
 
Pro zasklení a zastřešení zimní zahrady série Superior jsme používáme polykarbonát nebo sklo. Jedná se o velmi odolný materiál, který zvládá velkou, i sněhovou, zátěž a odolává nárazům nejen od kladiva. Navíc má UV povrchovou úpravu, která filtruje až 100 % UVA a 75 % UVB. Můžete si zvolit  mezi výklopnými, sklopnými, posuvnými, skládacími a otvíravými. Prosklení dodáváme v klasickém čirém, ale i v mléčném a kouřovém provedení.
 
 
 
Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
 • Zimní zahrada se sklem bez rámu SUPERIOR
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

SUPERIOR, se sklem v rámuNejprodávanějšíShowroomSUPERIOR, se sklem v rámu
217 278 Kč
HAPPINA, se sklemNejprodávanějšíNovinkaShowroomHAPPINA, se sklem
247 492 Kč 197 994 Kč
ZANIA, se sklem v rámu, zakázková výrobaNejprodávanějšíShowroomDárek ZDARMAZANIA, se sklem v rámu, zakázková výroba
330 339 Kč 208 113 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hliníkové pergoly

3.7.2018

Využijte akčních slev 37%

Hliníkové zimní zahrady

2.7.2018

Využijte akčních slev 37%

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.