informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 224 Kč na další nákup

Zděný zahradní gril Bari, výška 215 cm

7 480
6 182 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Landmann
Dostupnost:průměrně 14 dní
Záruka:2 roky
Zděný zahradní gril Bari:
Rošt
z prefabrikovaného betonu a vysoce kvalitních surovin s vysokou teplotní odolností a mechanickou těsnost. Zahrnuté chromované nastavitelné na 3 podlažích grilování. Šamotové desky v jedle místě, stejně jako litina uhlí rošt pro optimalizaci proudění vzduchu; lapač popela z oceli snadno vyjmout; Snadná montáž pomocí vysoké teploty křemík. Vaření plocha: 67 x 40 cm - vhodný pro 12 osob.

  • Specifikace:
  • Výška:
  • Hloubka:
  • Šířka:
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX