Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 150 Kč  na další nákup

Zahradní gril Chelsea 480 C

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Outdoorchef
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Zdroj importu:Outdoorchef
Barva:Černá
Zahradní gril Chelsea 480 C na první pohled odlišuje jeho futuristický design.
Krom toho je vybaven patentovanou technologií FUNNEL pro dřevěné uhlí, díky které je možno pro nepřímé grilování použít celou plochu grilovací mřížky.
Tato technologie skýtá možnost eliminace hoření odkapávajících šťáv, čímž zabraňuje vzniku zdraví škodlivých látek.
Její další výhodou je, že umožňuje otáčení mřížky společně s trychtýřem a dovoluje tak pracovat s teplejšími a chladnějšími částmi grilu dle potřeby.
Speciální systém podpalování zajišťuje pohodlné zapálení dřevěného uhlí bez nutnosti použití dalšího příslušenství (využívá komínového efektu při hoření podpalovací směsi v odděleném prostoru pod vlastním dřevěným uhlím).
Modely Rover jsou též vybaveny záchytným kotlíkem na popel a uzavíratelnými průduchy, které umožňují kontrolu hoření díky regulaci proudění vzduchu. Výhodou modelů Rover je připevnění víka kloubem, díky kterému je práce s grilem pohodlnější a vždy máte volné ruce.


  • Specifikace:
  • grilovací plocha: ∅ 45 cm/1600 cm2
  • výška pracovní plochy: 80 cm
  • váha: 13 kg
  • rozměry v cm: V 103 x Š 62 x H 55
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality