Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 507 Kč  na další nákup

Plechový zahradní domek VINYL DALLAS 106 5,66 m²

Barevná kombinace: bílá + hnědá | Rozměr: 313 x 181 cm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Lanit
Materiál:plech
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Lanit
Vynechat z google feedu:Ano
Chybí vám sklepní či půdní prostor pro odkládání pracovního nářadí, zahradního příslušenství, nábytku, sportovních a jiným potřeb? Vlastníte velkou zahradu? V tom případě je pro vás zahradní domek VINYL DALLAS 106 ideálním řešením.
 
Tento vysoce praktický zahradní domek díky svému klasickému designu nejen dobře vypadá, ale je rovněž vysoce praktický, vhodný jako úložný prostor pro zahrádkářské, sportovní, bazénové, grilovací, campingové, motoristické a jiné potřeby. To je také důvod, proč domky ARROW patří mezi nejrenomovanější značku zahradních domků na světových trzích.
 
Zahradní domek VINYL DALLAS 106 je vyroben z pozinkovaného profilovaného plechu s vysokou pevností, síla stěny činí 0,22 - 0,35 mm. Zahradní domek disponuje klasickou sedlovou střechou, která je spolu s částmi podlahové konstrukce žárově pozinkována. Stěny jsou navíc oproti jiným domkům potaženy vinylovou fólií, která díky svým vlastnostem vyniká pevností, odolností a kvalitním materiálem. Tato krásná zahradní kůlna na nářadí proto vykazuje mimořádnou odolnost vůči korozi.

Zahradní domek dále disponuje vnitřními posuvnými dvoukřídlými dveřmi, které jsou dostatečně široké, aby jste do zahradní kůlny mohli vložit i rozměrnější zahradní či sportovní příslušenství.
 
 
Co se týče montáže zahradního domku VINYL DALLAS 106, je velmi snadná, je však vhodné ji provádět na rovném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám, apod.). K domku navíc doporučujeme dokoupit základnu pro podlahu, kotvící sadu do betonu nebo kotvící sadu do země.
 
Zahradní domek dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 189 x 86 x 13 cm a váze cca 94 kg.
 
Pozor - domek má v reálu kombinaci barev bílá a hnědá.
Reálné odstíny mohou být lehce odlišné od barvy na obrázcích (velmi záleží na nastavení barev na Vašem monitoru).
 

Specifikace:

 • klasická sedlová střecha
 • čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměru š141 x v176 cm
 • vnější rozměry š313 x d181 x v209 cm
 • vnitřní rozměry š305 x d173 x v203 cm
 • výška stěny 181 cm
 • hmotnost domku je cca 94 kg
 • vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality