Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Zahradní domek HENRIETA 6,27 m²
 • Zahradní domek HENRIETA 6,27 m²
 • Zahradní domek HENRIETA 6,27 m²
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 2519 Kč  na další nákup

Zahradní domek HENRIETA 6,27 m²

Rozměr: 313 x 200 cm

Výrobce:LANIT PLAST, s.r.o.
Dostupnost:dotaz
Záruka:2 roky

Klasický pevný zahradní domek HENRIETA nabízí perfektní úložný prostor pro vaše základní zahradní nářadí. Tento model má dvě okna ve dveřích. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.

Systém stavby tohoto domku:
Roubený stavební systém, při kterém se profilovaná prkna opatřená drážkou a perem sesazují v rozích křížem do vyfrézovaných zářezů. Síla prken 18 mm.


Krátký popis domku:

 • domek je vyrobený z kvalitního smrkového dřeva
 • hlavní + vedlejší místnost 1,86 x 1,89 m + 0,67 x 1,89 m
 • dvoukřídlé čelní dveře na pantech o rozměru 1,11 x 1,75 m
 • v každém křídle čelních dveří je velké okno vyplňující cca polovinu plochy dveří (prosklení polykarbonát 4 mm)
 • dvoukřídlé boční dveře do druhé boční místnosti 1,35 x 1,43 m
 • střešní lepenka je obsahem základního balení
 • Vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana

   Povrchová úprava domku:
   Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho zahradního domku.

   Skladování před montáží:
   Domek je vyroben z kvalitního smrkového dřeva a je dodáván povrchově neošetřen. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost,slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

   Základy domku:
   Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Před samotnou montáží je nezbytné připravit vhodný podklad. Nejvhodnější je betonová deska, u menších modelů může být použita zámková dlažba. Alternativou k zemním úpravám je samonosný rošt se zemními vruty, který je možné objednat jako příslušenství.

   Základ postavte tak,aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte trámky pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky).

   Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady: podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží Váš domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

   Použité dřevo: Naše dřevostavby jsou vyráběny z kvalitního smrkového dřeva. Dřevo je přírodní produkt, šetrný k životnímu prostředí, takže harmonicky zapadá do jakékoli zahrady. Další předností dřevovýrobku je také to, že se dá jednoduše opracovat a je cenově příznivý. K tomu navíc má jehličnaté dřevo vysokou izolační schopnost.

   Povolení ke stavbě domku:
   Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte
   na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

   Doprava:
   Osobní odběr na našich pobočká je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku (310 kg) a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu).
   Pokud si objednáte naší dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu jako 1 paletu na hranici Vašeho pozemku. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. 

   Kompatibilní příslušenství (možno dokoupit):

   Název příslušensví
   dřevěná podlaha síla 16 mm pro domky LANITPLAST HENRIETA

   Kategorie: Dřevěné domky
   Šířka (vnější): 3,13m
   Délka (vnější): 2,00m
   Zastavěná plocha: 6,26m2
   Vnitřní plocha: 5,69m2
   Šířka dveří: 1,11m
   Výška dveří: 1,75m
   Výška stěny: 1,86m
   Výška (vnější): 2,19m
   Dveře: dvoukřídlé na pantech
   Síla stěny domku: 18
   Síla střechy: 15mm
   Střešní krytina (obsah dodávky): střešní lepenka
   Plocha střechy: 9,0m2
   Sklon střechy: 190
   Podlaha přibalena: ne
   Okna (materiál prosklení): komůrkový polykarbonát 4 mm
   Zatížení střechy na sníh : 80kg/m2
   Zavětrování: ne
   Záruka:
   Povrchová plocha k nátěru: 36m2
   Výrobce: LANIT PLAST
   Hmotnost: 310kg
   Dostupnost:
   Barva: dřevo
   Napsat dotaz na prodejce
   • Zahradní domek HENRIETA 6,27 m²
   • Zahradní domek HENRIETA 6,27 m²
   Celkové hodnocení
   0 %
   Nikdo zatím produkt nehodnotil
   • 0 ×
   • 0 ×
   • 0 ×
   • 0 ×
   • 0 ×
   Napsat uživatelské hodnocení
   Ohodnoťte produkt:
   Vložit nový komentář

   Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

   Chci zpracovat nabídku
   Popis požadavku

   Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

   Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

   Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
   100% pokrytí
   ČR a SR
   Regionální
   zastoupení
   5x ocenění spolehlivá
   firma roku

   Aktuality

   10 % sleva na e-shopové zboží s Nákupy OnaDnes

   2.10.2019

   Obohaťte svůj oblíbený prostor o vybavení značky Hobbytec. Široká nabídka zahrnuje zahradní domky a nábytek, grily, altány a další. Využijte exkluzivní slevy 10 % na zmíněné produkty. Akce vznikla ve spolupráci s populárním časopisem Ona Dnes a vztahuje se na nákup v našem internetovém obchodě. Kupón platí od 14.10. do 30.11.

   Podzimní sleva na montáž ve výši 50 %

   1.10.2019

   Pořídili jste si pergolu nebo zimní zahradu a bojíte se stavby svépomocí? Nechte starosti na nás a my vám vše dodáme i s kompletní realizací. Na montáž výrobků z naší výroby jsme navíc přichystali slevu 50 %. Vy tak ušetříte nejen finanční prostředky ale především čas.

   Zobrazit všechny aktuality
   Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.