Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 480 Kč na další nákup

Zahradní domek Duramax TITAN XXL 7,9 m2 - zelený

15 990
13 215 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Duramax
Materiál:plech
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Zdroj importu:Feed Superdiskont
Zahradní domek Duramax TITAN XXL 7,9 m2 - zelený:
Záruka 15 let proti prorezavění.  Síla plechu nosné konstrukce 0, 5 mm SEC = nejsilnější tloušťka z podobných domků na českém trhu! Síla plechu opláštění domku 0, 26 mm.
 Žárově pozinkovaný plech - materiál, ve kterém se optimální vlastnosti kovu spojují s ochranným účinkem zinkové vrstvy a perfektně chrání proti korozi.  Plechový zahradní domek vhodný pro skladování zahradního nářadí, nábytku, zahradních strojů apod. Nevyžaduje speciální údržbu. S práškovým nástřikem, v moderním designu. Odolný vůči všem podmínkám počasí s velmi dlouhou životností.
Dvoje velké posuvné dveře a vysoký dveřní otvor umožňují pohodlný přístup. Jednoduchá montáž s podrobným návodem a vyobrazením. Barva zelená s béžovými lištami. Včetně plastových dveřních madel, připraveno k uzamčení, zámek není součástí dodávky.vnější rozměr vč. přesahu střechy: š 261, 2×h 302, 3×v 205, 5 cm.rozměr základny: š 250, 3×h 290, 4 cm.dveřní otvor: š 106×v 160 cm .výška stěn: 166, 5 cm.velmi jednoduchá montáž.15 let záruka proti prorezavění.bezúdržbový.odolný vůči vlivům počasí.velké dvoukřídlé dveře umožňují pohodlný přístup.dlouhá životnost.k domku XXL další prodlužovací modul nedoporučujeme objednávat.bezpečné zatížení střechy do 90 kg/m2.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX