Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 828 Kč  na další nákup

Plechový zahradní domek DESIGNER 108 7,91 m²

Barevná kombinace: hnědá + bílá | Rozměr: 313 x 253 cm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Lanit
Materiál:plech
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Lanit
Prostorný, kvalitně provedený a prakticky řešený kovový zahradní domek DESIGNER 108 je ideálním řešením pro nadšené zahrádkáře či aktivní sportovce, kteří potřebují uskladnit své zahradní náčiní a nářadí, zahradní nábytek, sekačku či jízdní kolo. Navíc se bude díky svému vydařenému designu krásně vyjímat na vaší zahradě.
 
Je známo, že domky ARROW patří mezi nejrenomovanější značku zahradních domků na světových trzích. Při pohledu na zahradní domek DESIGNER 108 o tom nemůže být pochyb.
 
Zahradní domek DESIGNER 108 má klasický tvar, je vyroben z pozinkovaného profilovaného plechu s vysokou pevností a se sílou stěny 0,22 - 0,35 mm, je velmi stabilní. Zahradní domek DESIGNER 108 je tvořen klasickou sedlovou střechou, která má spoustu výhod, kromě toho, že dobře vypadá, výrazně také snižuje riziko zatékání do domku. Střecha a části podlahové konstrukce zahradního domku prošly žárovým pozinkováním, stěny a zbytek konstrukce prošly elektrolytickým zinkováním. Zinkování výrazně zabraňuje korozi kovového materiálu a zaručuje větší odolnost proti mechanickému poškození.

Zahradní domek vyniká kombinací barev - hnědá a bílá, všechny nalakované díly domku na nářadí jsou opatřeny kvalitní polyesterovou barvou. Zahradní domek má dále dvoukřídlé dveře na pantech.
 
Je nutné zdůraznit, že zahradní domek DESIGNER 108 je oproti jiným domkům z řady ARROW nepatrně menší, to však nijak nesnižuje jeho kvalitu a vysokou účelovost. Doporučujeme však ověřit si výšku domu a rozměr vstupních dveří před nákupem domku.
 
 
Domek je velmi snadné postavit, montáž je však nutno provádět na rovném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám, apod.).
 
Zahradní domek DESIGNER 108 dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 189 x 86 x 13 cm a váze 111 kg.
 

Specifikace:

 • klasická sedlová střecha
 • čelní dvoukřídlé dveře na pantech o rozměru š151 x v175 cm
 • vnější rozměry jsou š313 x d253 x v230 cm
 • vnitřní rozměry jsou š308 x d245 x v 225 cm
 • výška stěny 181 cm
 • hmotnost domku je cca 107 kg
 • vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Zobrazit všechny aktuality