informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1812 Kč na další nákup

Zahradní chatka pro děti i dospělé

60 390
49 909 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Materiál:dřevo
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu domky na koleckach
Zahradní chatka na kolečkách pro děti i dospělé, včetně nátěru Domeček na kolech , který mohou využívat dospělí i děti. Podlaha je nad zemí a zaručuje tak sucho v domečku. V parném počasí je díky dřevěné konstrukci a dřevěné střeše velmi příjemně.

Za chladnějšího počasí je v domečku zase díky celodřevěné konstrukci tepleji. Maringotku můžeme i zateplit a vybavit různým nábytkem a doplňky. Také barvu domečku i střechy vám uděláme na přání. Domeček na kolech má mnohostranné použití, například jako chatka do zahrádkářských kolonií, či na zahradu.Jako chatka sloužící na přespání i s dětmi.Můžete ji použít jako sklad nářadí na zahrádce.

Domeček můžete využít jako prodejní stánek.je možné jej také upravit na včelín. barvu domečku i barvu střechy si můžete zvolit. Na vyžádání vám zašleme vzorník barev.

Tento typ vám můžeme dodat i bez nátěru za cenu 49.000,-Kč. Vnitřní výška je v nejnižším bodě 180 cm, v nejvyšším 204cm. Podlahová plocha s verandou je 170 x 280cm.

Samostatný vnitřní uzavíratelný prostor má podlahovou plochu 170x 210cm, boční stěny se s výškou rozšiřují. K chatce dodáváme širokou škálu doplňků, jako postele pro děti i dospělé, matrace, povlečení peřiny, polštáře, závěsy,stolky, regály, skříňky , a další.

Vybavení chatky vyrobíme i jiné dle přání zákazníka. Celkový vnější rozměr bez schůdků je délka 300cm/bez schůdků/- se chůdky 350cm- šířka 220cm, výška od země 260cm. Váha domku 400kg. Cena 53.900,-Kč Vyžádejte si bližší informace.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX