informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1425 Kč na další nákup

Zahradní altán - Sedlová střecha 400x400cm

47 500
39 256 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:Na dotaz
Prostorný zahradní altán ze smrkového dřeva se sedlovou střechou.
Obvodové stěny zahradního altánu mohou být uzavřeny zábradlím, případně ozdobnými trelážemi, nebo mohou být plné (palubkové). Do altánu mohou být zabudované lavičky s úložným prostorem a případně i dřevěná podlaha.


Běžnou součástí všech standardních zahradních domků a altánů je:

vlastní tělo dřevostavby, vyrobené z jakostních smrkových hoblovaných profilů požadované síly, dále podlaha z německých vodovzdorných OSB3 desek (výrobce Glunz, nebo Egger), případně z vodovzdorných podlahových desek DURÉLIS (dovoz z Belgie), dále kompletní sada spojovacího materiálu ze žlutého pozinku, AL kliky + AL štítky + zadlabací zámek obyčejný s klíčem, dále podkladová střešní hydroizolační krytina (černá asfaltová lepenka), kartuš lepidla a samozřejmě podrobný barevný tištěný návod - vše zde uvedené je zahrnuto v základní ceně výrobku.
 
Ostatní doplňky - kvalitnější krytiny,impregnace, nátěry, kompletní oplechování, dopravné a případná montáž za příplatek. Ceny těchto doplňků jsou na dotaz.

Uvedená cena je za základní provedení a bez montáže. 
Cena za dopravu je pouze orientační. Na přesné ceny se předem informujte.

 
Více informací na hotove-altany.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX