informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 870 Kč  na další nákup

Zahradní altán osmiúhelníkový 271cm

Výrobce:One Trade
Dostupnost:Na dotaz
Záruka:2 roky

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Altány z kvalitního smrkového dřeva. Stěny mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi (křížení) nebo plné palubkové. Vybírat můžete ze široké škály odstínů nátěrových hmot. Velmi vydařený a oblíbený zahradní altán, který může být příjemným doplňkem Vaší zahrady. Altán typu "Osmihran" standardně vyrábíme ze sušeného, čtyřstranně hoblovaného smrkového řeziva a dodáváme jej v různých tloušťkách stěnových panelů. K dispozici máte mimořádně širokou nabídku střešních krytin a odstínů lazurovacích laků.
 

Běžnou součástí všech standardních altánů je:

vlastní tělo dřevostavby, vyrobené z jakostních smrkových hoblovaných profilů požadované síly, dále podlaha z německých vodovzdorných OSB3 desek (výrobce Glunz, nebo Egger), případně z vodovzdorných podlahových desek DURÉLIS (dovoz z Belgie), dále kompletní sada spojovacího materiálu ze žlutého pozinku, AL kliky + AL štítky + zadlabací zámek obyčejný s klíčem, dále podkladová střešní hydroizolační krytina (černá asfaltová lepenka), kartuš lepidla a samozřejmě podrobný barevný tištěný návod. Vše zde uvedené je zahrnuto v základní ceně výrobku.
 
Ostatní doplňky - kvalitnější krytiny,impregnace, nátěry, kompletní oplechování, dopravné a případná montáž jsou za příplatek. Ceny těchto doplňků jsou na dotaz.

Uvedená cena je za základní provedení a bez montáže.
Cena za dopravu pouze orientační, na přesnou cenu se předem informujte.

Více informací na hotove-altany.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX